Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hotline miami-hoz van cheat...

Hotline miami-hoz van cheat kód? Vagy valahogyan át lehet ugrani egy chaptert?

Figyelt kérdés

nem mintha feladnám, csak a játék leáll, összeomlik (pont mint én most:")). most voltam egy olyan chapteren, aminek 4 különböző szintje is van (hot&heavy asszem ez a neve)!!!! először amikor már ennek a harmadik részével végeztem, összeomlott a játék. ideges voltam, de úgy voltam, mindegy, megcsinálom. most megint megpróbáltam, és vagy legalább fél óra próbálkozások után sikerült, és már épphogy befejeztem az utolsó részleget is, erre megint lefagy! kur@vara ideges vagyok, szeretem ezt a játékot, de már komolyan tökönrúgom magam, ha ezt a sz@rt még egyszer meg kell csinálnom. a játékot végig akarom vinni, kifizettem, meg tetszik is, de ha nincs valami cheat, vagy akármi amivel ezt a chaptert át tudom ugrani, akkor törlöm az egészet a p1cs@ba.

bocs a kiakadásért, és köszi a segítséget


2017. dec. 27. 22:07
 1/1 A kérdező kommentje:

UPDATE: azóta újracsináltam az egész szintet, és továbbmentem, de megint ugyanez történt az Assault-nál is. vagy 1 órámba telt mire meglett, ezzel cseszelődtem a legtöbbet, majd mikor már végigvittem és a végén a dialógus volt, leállt a játék és újrakezdette velem az egészet.

de megvan a megoldás! ha valakinek kéne: ha rákerestek hogy hotline miami save files vagy ilyesmi, akkor lesz egy oldal ahonnan le tudjátok tölteni a végigvitt játékmentéseket. az abban a mappában lévő SaveData.sav fájlt tegyétek be a játék mappájában található SaveData.sav fájl helyére (ezt a dokumentumok/mygames/hotlinemiami mappában tehetitek meg). jah és ezzel az achievmenteket is megkapjátok, mintha tényleg végigvittétek volna a játékot, és ezután az összes szinttel játszhattok, és az összes maszkkal is

2017. dec. 30. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!