Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ban Death Knight-al...

WoW-ban Death Knight-al milyen talentágat fejlesszek?

Figyelt kérdés
Elsősorban PvP-re kellene, bloodra nekem aztmondták hogy az inkább tanknak való néztem a talent calculator-t és az unholy egész szimpatikus dolgokkal van tele pl. az anti magic zone vagy a stun duration reduce
2010. jún. 2. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

2-3 hónapja mikor még játszottam az unholy volt a legjobb pve és pvp talentág. Persze ne minden pontot arra költs. Gondolom mivel megkérdezted így nem ismered annyira, szóval nézz utána armoryn vagy kérdezgess más dk-kat a szerveren vagy nézd a bg-ken a talentjüket.


bloodon is lehet pvp-zni a self heal miatt, de az unholy jobb volt. És nem mondanám csak tank talentágnak, persze arra is jó. Régen a top dps dk-k is bloodon voltak, inkább a frost ami legjobban illik a tankokhoz.

2010. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Blood pve-re való (szal éléggé hülyeséget beszélt az aki azt mondta h az tanknak való), a Frost jó tanknak mivel növeli az armort és hp-t és a még az aggrót is növeli. Szal az Unholy való PvP-re, de a Blood is megállja a helyét.
2010. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A masodik valaszolo ha nem ert hozza akkor inkabb halgasson mert a blood talentág a jo tanknak frost presencel, de maga a frost mint talentág tiszta dps! Tapasztalatbol mondom....
2013. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!