Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ban walrocknál melyik...

Gitarhero kérdése:

WoW-ban walrocknál melyik talentágot fejlesszek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
amelyik neked a legjobban kézre áll. mindenkinek másik fekszik. de szerintem a destuction tálent ág nem rossz. mondjuk szerintem kezdjél inkább druidot:D:D egyébként ha van még kérdésed, írjál pm-ben és válaszolok szívesen.
2009. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
az warlock....
2009. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaj bocs, hogy 2 szaros betűt felcseréltem...jézusom


Amúgy van nekem druidom csak azt már meguntam:D és most a waRLock érdekel:D De szerintem a Demonology se lehet rossz azért köszi!8-)

2009. dec. 20. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ha legalább olyan kocka vagy h a fél életedet egy qrva játéknál töltöd akkor olvasni tanuljál már meg légyszives ;)
2009. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én kocka? ...:) Nekem családom van és gyerekeim.... Nem hinném, hogy azért mert 1 nap egy fél órára a gép elé ülök kocka leszek...De Te biztos tapasztaltad:DMiért kell mindenkit lekockázni amikor a WoW-val jön? szánalmas...
2009. dec. 21. 14:18
 6/10 anonim válasza:
100%

nekem lockom van. meg családom. És nő vagyok:D

szóval: fejlődni mindenféleképpen a demonology ággal érdemes! Aztán 80-on amelyik bejön. PVEhez destro ág javasolt, PVPhez meg affliction. Én utálok lockal PVPzni:)

2009. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
hidd el,tapasztalat nélkül nem írnám h a legtöbb wowos kocka.én annó fél órával kezdtem és 10 óra lett belőle,a többit már nem is részletezem.ráadásul nehéz volt leszokni,de ez van.lényeg h ne szolj le mint állat ha vmit megjegyzek.sztem én azt irok amit akarok,és nem kell rögtön anyázni.mer ez így nem utal intelligenciára.
2009. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hath attol fugg mire mint az elottem levo holgy is irta az a jo..de pvpre is hasznalnam a destro talentet de ha 80as leszel akkor en hasnzaj demonology talentet az 1 nagyrakas szar..ha barmi kerdesed vanc sak /w me:)xD
2009. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a talentolás sok mindentől függ, első sorban a szerver rátáitól, (ha nem eredeti szerón játszol) mert a szeró gazdája (ha ért hozzá) tetszés szerint huzkodhatja, állítgathatja őket, így elsősorban szeróhoz igazodva kell kitapasztalni melyik ággal használhatóbb a karakterünk. Néha becsúszik 1-2 bug 1 talentfába, ilyenkor vagy nem kedvező azt használni, vagy pont érdemes azt kihasználni. De ez minden kasztra igaz nem csak a lockra. sok szerón nem műxik a pet-rendszer, ilyenkor alap hogy nem erre talentolunk. A lényeg az, hogy próbáld kitapasztalni, és kombinálj talentfák között!
2009. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát ez koczka
2010. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!