Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike, CoD, Medal of...

Counter Strike, CoD, Medal of Honor, vagy Wolfeinstein?

Figyelt kérdés
Melyik játékot pártolod jobban és melyik verzióját? Miért? Olyan válaszokat nem várok hogy ez azért mert a többi sz.r.
2010. jún. 1. 20:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én csak wolfensteinnel játszottam,még a legelső gépemen :)

párom nevében tudok nyilatkozni,ő crysis-ozott, most BFBC2-őt tolja :) nemtom mérszereti,engem nem köt le :P

2010. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én CoD párti vagyok. A második és ötödik részét vittem végig, irtózatosan jó a hangulatuk, a nehézség megfelelően állítható a tudáshoz, és jó a grafika is. Multiban pedig zombizni állat :D

A MOHAA-t is végig vittem, az is tetszett, de alapjában véve a CoD jobban bejött.

A CS annyira sose jött be, nincs hangulata. Nem voltam sose olyan nagy FPS multihuszár, ez meg az ő játékuk.

A Wolfeinsteinnek egy modern kori darabjával játszottam csak, de annyira nem jött be. Nem is játszottam végig.


Most megjött a kedvem egy kis FPS-hez :)

2010. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
medal off honor allied assault kijátszós és jó sokáig tart cheat nélkül elég nehéz :D
2010. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
sztem ne cod2-őz, én fél éve hagytam abba azért mert sok a ....... csíter láma, és elveszik az ember életkedvét, én ink cs:s-ezek azóta
2010. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A CS-t nem ajánlom, szerintem a grafika nem egy álom. Viszont a COD-nak mindegyik részét. A másik kettőt (Medal of Honor, Wolfeinstein) nem próbáltam.
2010. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
CoD. A CS nem jó
2010. júl. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Értem hogy nem jó de miért? Am meg jó...
2010. júl. 12. 07:23
 18/24 anonim ***** válasza:
A CoD-hoz képest nem jó. Túl egyszerűek benne a pályák, alig lehet többféleképpen taktikázni, meg még a fegyverrel sem lehet zoomolni, ami megint nagy hiba, mert sok esetben, nagy távolságokban, csak egyszerű tunkolásra ad lehetőséget. Cheaterek mindkét játékban vannak bőven... Amúgy a CS-vel nem azért játszanak olyan sokan, mert annyira jó lenne (persze, csak mai szemmel nézve), hanem mert sok ember azon nőtt fel és már nem is akar elszakadni tőle, ezért ki sem próbál mást. Másik ok lehet a nagy játékosszámra, hogy egy egyszerű irodagéppel rendelkeznek és, csak ez fut el nekik (van több ilyen ismerősöm is)
2010. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
COD6:Modern Warfare 2 Minden jo rajta. Rovid de marha izgalmas campaign, eros multi, es izgalmas es kihassal teli special ops kuldetesek (melyek tokeletesek osztott kepernyon)... Ja mellesleg a legszebb multiplatform jatek a konzolokon...
2010. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
medal of honor 2 - counter strike 1.6
2010. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!