Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike, CoD, Medal of...

Counter Strike, CoD, Medal of Honor, vagy Wolfeinstein?

Figyelt kérdés
Melyik játékot pártolod jobban és melyik verzióját? Miért? Olyan válaszokat nem várok hogy ez azért mert a többi sz.r.
2010. jún. 1. 20:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Cs:Source egyértelműen.Sokkal nagyobb a tábora, sokkal jobb a multija--> egyszerű rendszer, nem fertőzte meg a fejlődéses hülyeség ami codban tapasztalható.Ahogy egyre többet játszol, és megtanuld mi hogyan müxik, úgy egyre jobb is leszel.A motornak köszönhetően alacsony a gépigénye, mégis kellemes a grafika.Precíz játék, gyors reflexre ugyanúgy szükség van mint jó hallásra.Hát kb ennyi.. :)
2010. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mindet :D
2010. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én is Source-ozok :D, valahogy a többi nem az én stílusom :D
2010. jún. 2. 05:40
 4/24 anonim ***** válasza:
Counter Strike és CoD
2010. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Helló!!!Szerintem a Counter Strike a legjobb én csak az 1.6-al játszok de tervezem,hogy kipróbálom a C.S.:S-et is:P de mindenképp a C.S. indok: a grafika nagyon jó ahoz képest,hogy mekkora a gépigénye a cs 1.6-nak és a cs:s-nek is egyaránt meg amúgy is jó a grafika. CoD-ot nem nagyon próbáltam csak haveromnál játszottam vele egy kicsit de nem olyan rossz az se de nem olyan jó mint a c.s.ezért jött a haverom is cs-zni:P (ez elég hülyén van megfogalmazva de mind1)
2010. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Call of Duty
2010. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
COD
2010. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Értem hogy COD de melyik és miért?
2010. júl. 9. 06:56
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem az összes tetszik, azért mert jó a hangulata az összes cod-nak
2010. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én a CoD2-t ajánlom, még mindig rengetegen játszák ahhoz képest, hogy 5 éve jelent meg. A 4-gyel is sokat játszottam, szerintem van olyan jó, mint a 2. A többi rész nekem nem jön be annyira. Nem CS-ztem olyan sokat, ez nem tudom milyen. A MoH-t életemben nem próbáltam. A Wolfeinstein-ből csak a 3D-vel játszottam. Klasszikus darab. Egyszer végig kell vinned.
2010. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!