Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert tesz olyan fuggove a wow?

Miert tesz olyan fuggove a wow?

Figyelt kérdés

Az egyik baratom neven

Szekely zoltan o annyira bele volt buzulva a jatekba hogy egyszer jaccutunk es valami szornyet gyilkoltunk es o azt ki abalja a team speakon MAAAANNAAAA mondom mi van? Mondja maaanaaa el foggyott aa mannaaam azt mondja mar nem jaccik

meg maskor megyek at hozza egy huto szekrenyi kajaval meg pakolva ul es wowozik mikor meg latja hogy bent vagyok mondja halloooood meg van az illi penge Azota el koltoztem es nem vagyok vele olyan baaratsagba azt mondja ki gyogyult belole mar nem jaccik. szerintettek hihetek neki?


2010. jún. 1. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Te is válhatnál függővé... mondjuk a nyelvtankönyv függőjévé. És az még nem is harap, mint az orkok.
2010. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi a rossz irasert nem magyaroszagon elek es csak nem tudok jol magyarul par evet voltam magaroszagon csak bocsanat de remelem ertitek amit le irtam
2010. jún. 1. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Emberek szar ízléssel, kis önbecsüléssel könnyen lesznek bármilyen szar függői.
2010. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez igaz de valamilyen szinten a jatek tervezesekor is lehettek valami formalitasok en szerintem a wowot a bortonben elo embereken kellene tesztelni es akkor ok nem unatkoznanak csak az lenne a baj hogy ha ki jonnek akkoris bortonben lesznek mert otthon fognak ulni egesznap
2010. jún. 1. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
egyszer én is wow örületbe voltam (most már nem), de a haverok átjüttek és uninstalták a wow ot egy hónapig elvették és utánna visszadták és már tanultam a leckéből. Külömben át fognak jönni...
2010. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a legjoobat akarja az emebr elérni benne...


én fun szeron játcok nemkell küzdeni itemért cska megveszem ...

2010. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kicsit enis jaccotam de hat teccet is utana ra jottem hogy egyre tobbet jaccok es abba hagytam mar a vegen ego volt
2010. jún. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!