Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire van értelem megvenni...

Mennyire van értelem megvenni az assassins creed origins angol tudás nélkül?

Figyelt kérdés

Az eddigi részeket szerettem mert volt bennük magyar felírat és minden részletét átkutattam a játéknak a feljegyzések elolvasás miatt hogy többet megtudja a storyból, de ebbe valamiért már nem tettek feliratot ezért meg sem vettem,de nagyon érdekel maga a helyszín és a kor

szerintetek megéri még így is megvenni hogy egy kukkot sem fogok érteni az egészből?

Van akinek megvan a játék és nem perfekt angolos? mennyire tudja élvezni így a játékot?



2017. nov. 21. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, szerintem nem éri meg. De egy olyan játékot sem éri meg így játszani, aminek van egy pici hangsúly a sztoriján. Nem fogod érteni mit miért csinálsz, szerintem értelmetlen. Kezdj el angolt tanulni (telefonon a Duolingo egész kellemes kikapcsolódás ehhez), vagy várj PC-n egy magyarításra.
2017. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!