Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Sso-ba hány órakkor lesz...

Dévényialexandra kérdése:

Az Sso-ba hány órakkor lesz "új" nap? Amikor újra lehet versenyezni stb

Figyelt kérdés
(Star Stable Online)

2017. nov. 3. 17:00
 1/4 anonim válasza:

Hello!

Állítólag éjfel után, tehát már 00:00-kor, de azt hallottam 00:00, és 03:00 között van egy időszak hogy pl steve futamát meg tudod csinálni amennyiszer akarod. Mert akkor áll át a rendszer, és ez egy bug. Nyáriszünetben jó taktika ha hamar akarsz 15-ös cintű lovat. De most jobban utánna nézek és ha kell pontosabb választ írok! Sziaa :D

2017. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meg is van!! :D Hajnali 1-kor felmész, megcsinálsz egy versenyt, ( azt ajánlom ami 250 xp-t ad ) aztán kijelentkezel. Megint felmész és TÁDÁ!! Úgy érzékeli az sso hogy másnap van mert 1-kor van az átállás. Van kb fél órád csinálgatni a versenyeket. Ha 1-2 éjszaka megcsinálod már is 15-ös szintű a lovad! :D Remélem segítettem! Szia <3
2017. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja és a verseny után MINDIG ki kell jelentkezned!! :)
2017. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző: ezt a bugot te is kipróbáltad és onnan tudod, vagy valahol olvastál csak róla?

Mert én is olvastam és tudomásom szerint ez még a játék kezdetén volt jellemző, amikor még csak a svédeknek volt elérhető, de azóta kijavították.


Egyébként a kérdezőnek: hajnal 3-tól van új nap a játékban (de pl azok a versenyek, amiket már ehhez az időponthoz közel teljesítettél (éjfél után), nem fognak újratölteni, csak másnap.)

2018. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!