Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeMTA kilépés egy frakcióból?

SeeMTA kilépés egy frakcióból?

Figyelt kérdés
Nemrég sikerült csatlakoznom a honvédséghez seemta-n, aminek nagyon örültem, de sajnos nem pont olyan mint amire számítottam.Leginkább a laktanyás része nem tetszik. Mostmár rájöttem, hogy nem nekem való frakció, inkább a autókkal kereskedés ,rendőrság, NAV, autószerelés vagy illegális frakciók érdekelnek.A kérdésem az, hogy mennyi időt kell itt eltöltenem úgy, hogy utána büntetés nélkül kiléphessek és majd csatlakozhassak másik frakihoz? Bár elég csicskaság lenne, de ha egyszercsak inaktívvá válnék azért mit kapnék?

2017. okt. 16. 20:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg az is elég zavaró, hogy kb mindenki leszar. Mikor egynagyobb rangú személy beköszön amikor szolgálatba lép mindenki visszaköszön neki, nekem meg 1-2 ember csak. Meg mikor megkérdezem rádión, hogy tudnék-e csatlakozni az egységemhez semmi választ nem kapok.
2017. okt. 16. 21:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy dolgot jegyez meg... Mtazni csak baráttal vagy barátokkal érdemes.
2017. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, unokatesómmal játszok és együtt jelentkeztünk de őt sajnos nem vették fel..
2017. okt. 16. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!