Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lép ki mindíg a S. T....

Miért lép ki mindíg a S. T. A. L. K. E. R - Lost Alpha nevű játék?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam othon a videojátékok terén,csak azokat játszottam amik apukám számitógépjén voltak,viszont tegnap néztünk apummal egy dokumentum filmet csernobilrol,és nagyon megtetszett a környezete amit montam is apának és azt mondta hogy van egy ilyesmi játékja egy lemezen,felinstalálja a gépre.Ez meg is történt de mikor kb. 1 órát játszottam már vele,elkezdett folyton kilépni a játékbol,nehezen tölti be a save-ket.Olvasgattam az interneten hogy mi a teendő ilyenkor,de egyik megoldás sem működött.Ti esetleg tudtok nekem segíteni ebben,nagyon szeretném játszani ezt a játékot!!!

2017. júl. 24. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A kész kiadott változat van feltelepítve, vagy még a kiadás előtti nyilvános tesztváltozat? Utóbbi régóta elérhető, de egyáltalán nem stabil, előbbit még ne próbáltam, de még csak 3 hónapos, ha valaki nem követi a híreket, könnyű elsiklani felette. Ezt viszont még nem volt időm kipróbálni, nem tudom, mennyivel stabilabb. A fejlesztők állítása szerint sokkal.
2017. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,vagyis köszönjük szépen.

Apum sem talált megoldást,most töltjük le a játékot és a legfrissebb pacht-et,ő is kedvet kapott hozzá. :)

2017. júl. 25. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ki a többi részét a játéknak.

-stalker shadow of chernobyl

-stalker call of pripyat

-stalker clear sky (magyar szinkron is letölthető.(nemhivatalos szinkron.))


Azt tud hogy a lost alpha az a "stalker shadow of chernobyl" alpha játéka volt amit nem adtak ki 2015-ig ez idő alatt az alpha egy instabil ugyanakkor egy teljesen át modolt stalker rész lett belőle természetesen nem hivatalos lett kiadva ugyan is a GSC game wolrd tönkrement és ezt az alpah részt ukrán/orosz emberek készítették. Tehát a játék nem hivatalos és forgalomba sincs ez csak egy hobbi verzió. A legfőbb küldetések a "stalker shadow of chernobyl"-ból vannak megfűszerezve egy kis extrával.


Well...good hunting stalker...

2017. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Váó!Nem is tudtam hogy van neki több része.Ha nagyjából egyforma az atmoszférájuk,játszani fogom mindet,köszi a választ!
2017. júl. 25. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan azon az alapon fekszik az össze rész. Post apocalyptic-us játékok:)
2017. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!