Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmerama! Tudsz segíteni?

Farmerama! Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés
Csalást keresnék a játékhoz, aki tud valamiféle scriptet, vagy bármilyen csalást ehhez a játékhoz az légyszíves írja le!Köszi!
2010. máj. 28. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
21%
Íme egy újabb becsületes díszpinty!Ez nem arról szól, hogy ki tud többet összecsalni magának!Büszke lehetsz magadra!Csak nem értem az ilyen miért játszik??Pff!
2010. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim válasza:
42%
és akkor mi benne a játék?
2010. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
38%
Előző!Ezt nem értem én sem!Akkor ne akarjon ilyennel játszani!Álljon be politikusnak, azoknak arról szól az életük!
2010. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:

XD :D

Hogy minek akarok játszani? :D

Itt nem a kattintgatás az élvezetes hanem a befektetett munka sikere, de szerintem az jobb ha befektetett munka nélkül vagy csak minimális invesztálással van siker :)

Én meg azt nem értem, hogy az "ilyen" emberek mint ti, miért írják le a b.szott véleményüket, amikor k.rvára nem izgat! :D

2010. máj. 28. 22:34
 5/82 anonim ***** válasza:
47%
Én tudok egy jót.letöltöd a cheatengine 5.6 szoftvert, felteszed.a program bal felső sarkába, megnyitod a böngésződ(ez esetbe a mozilla firefox) találsz 3 ikont. a legelsőre menj.keresd ki ott a firefox.exe t.ha megvan, léppj be a farmeram ba, és a programba keress olyat, hogy enable speedhack. utánna a csúszkát húzogathatod ami max 500,0 lehet. de a mezőbe beírhatsz egy nagy számot(de nem ajánlott) és a szám mellé legyen a ",0" kifejezés. ezzel ezt éred el, hogy a növények és állatok sokkal gyorsabban fejlődnek.
2010. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim válasza:
28%
Aki legutoljára irt az úgy nagyon szép és jó de nem működik pedig mindent úgy csináltam a cheat engine-ben!akor mit ronthattam el vagy miért nem működhet?
2010. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim válasza:
21%

[link]

Ha sikerült magyarra fordítani, szólj...

Készíthetnél videót is... :)

2010. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim válasza:
21%

a cikk ezzel fejeződik be:


"Don't Bother Hacking.


Hackers ruin games and spoil the fun for everyone. Remember it is against the law and you can be prosecuted."


Magyarul:

"Ne vesződj azzal hogy csalsz.


A Hackerek játékokat tesznek tönkre és mindenkinek elrontják a játékát.Ez törvény ellenes, és téged be tudnak perelni."

2010. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam a Cheat enginéset. Működött, gyorsabban értek meg a növények, csakaz benne a hiba, hogy pl van 1 salátám felszedek egy 4x4 kockát (így kapok 5 -t) és nyomok egy frissítést vagy ki és belépek a játékba megint csak 1 db van
2010. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim válasza:
A program egy távoli szerveren fut, a saját gépen működik a speedhack de a játék adatait a szerver tárolja, ezért a következő belépéskor az eredeti adatokat látjuk.
2010. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!