Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes előfizetni a WoW-ra?...

Érdemes előfizetni a WoW-ra? Tényleg olyan jó játék, amennyire mondják?

Figyelt kérdés

Talán az a legjobb,ha a legelején kezdem.

Régen sokat játszottam a Warcraft 3-mal,kb 1 év alatt vittem végig a kieggel együtt. Nagyon megtetszett az egész világuk,feledhetetlen élmény volt játszani vele.

Most el szeretnék kezdeni WoW-ozni,de nem tudom,hogy megéri-e,mert sokan állítják róla,hogy nagyon addiktív és függővé tesz,viszont amikor a Warcraft-tel játszottam,tudtam mértéket tartani vele,általában napi 2 óránál nem szántam rá több időt,bármennyire is tetszett,akkor ugyanez miért ne sikerülhetne a WoW esetében is? Tudom,hogy fizetős,de nem hiszem,hogy az életemet rááldoznám.

Guide videokat pedig nézegettem róla,nagyon kidolgozott játék,ahogy látom,a játékmenet is jónak tűnik,de nem hiszem,hogy nem tudnám letenni. Egyébként a játékot még nem vettem meg,csak starter pack-kel felmentem lvl 20-ra.



2017. szept. 29. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén, 3 évig játszottam eredetin amikor kijött, ahhoz képest elég gyér lett az új, a legion se húzott rajta annyit. Persze kinek mi, én nem kedveltem meg újra, pár hónap és annyi.


Ha komolyan gondolod, akkor napi 2-3 óra, hétvégén 5-6 órával simán számolj hogy ki tudd farmolni a havidíjat (vagy fizetsz mint katonatiszt).

2017. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fuggoseg nem a jatekon mulik hanem a jatekoson. Szoval ha mas jateknal tudtad hol a hatar, tudni fogod itt is, minden mas csak kifogas.

Az hogy erdemes-e, csakis rajtad mulik. Ha eddig tetszett a starter pack, akkor a tobbi resze is fog.

2017. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5 évig játszottam, de már nem fizetnék elő újra. Persze, rettentő tartalmas és hangulatos, de a játékmenet nekem már annyira ósdi a kijelölgetéssel, több tucat skill párhuzamos nyomkodásával, több órás raidekkel, hogy a TERA vagy a Guild Wars 2 után már képtelen lennék visszatérni.

Havi 4 ezer forintos előfizetési díjat szerintem már a világ legjobb MMORPG-je sem ér meg. Abból inkább veszek egy bundle-t 8-10 játékkal.

2017. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11 éve nyomom szóval kicsit elfogult vagyok, nekem megéri, soknak hangzik a havi 4k viszont a legtöbb hobbiba bele lehet lőni ennyit, így hogy már dolgozok és van fizetésem egyáltalán nem tűnik soknak, meg ha sikerül sok pénzt seftelni a játékban, gold-ért is vehetsz játékidőt bár az elég drága, a másik hogy egyedül el lehet vinni 110-ig, ott random emberekkel felszedni valami felszerelést, de ha raidelni vagy komolyan pvp-zni akarsz ahhoz már kellen fog egy guild, ha magyarokkal akarod tolni erre 3 szerver jó főleg, a Bloodscalp, Ragnaros Horda oldal vagy Arathor alliance oldal, én főleg ragna hordán játszok, egész sok a magyar és maga a szerver is nagy populációjú.

Van akit beszippant a játék és van akit nem, ha starter edition-ben úgy érzed megfogott lehet megér egy próbát, abattle chest nem túl drága és asszem jár még mellé 1 hónap játékidő, ha nem is tetszik ez még nem nagy pénzkidobás.

2017. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!