Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Playstation 3-as Assassins...

A Playstation 3-as Assassins Creed Black Flag játszhatatlan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly végigvittem PC-n a játékot, és most újra elővettem, de mivel sajnos most nem tudom használni a gépemet, így PS3-ra szereztem meg, úgyis leárazás van, egye fene.. miért is ne.

Elkezdtem, az elején lévő dzsungeles pálya egész jól futott, de ahogy Havanába érek és elkezdek futkosni, olyan szintű elviselhetetlen, elfogadhatatlan és szégyentelen FPS droppja van a játéknak, hogy szégyenlem hogy ezt így kimerték adni. Értem én hogy a PS3 a megjelenéskor már egy 7 éves konzol volt, de ilyen undorító FPS drop/akadozást évek óta nem láttam se gépen, se konzolon, sehol. Ha nagyon rávetemedik az ember akkor még épphogy játszható, szem alapján 15 FPS-t tippelnék maximum, de lehet még annyit sem. Nem érdekel addig az FPS szám, amíg valami játszható, de ez nekem már nem az. Ahogy fordulok, konkrét pici, sűrű akadozásokból áll a játék 2-3 másodpercre, tudjátok milyen, na.


MINDEN MÁS JÁTÉK TÖKÉLETESEN FUT A PS3-AMON. Kivéve azokat, amiket rosszul optimalizáltak (pl. FarCry 3, vagy az inFamous első része)

Az a kérdésem, hogy ez mindig ilyen lesz, vagy csak ebben a városban? Egy Gamesfaq fórum kommentjében valaki megemlítette, hogy neki is ilyen vállalhatatlanul rossz Havanában a teljesítmény, viszont mindenhol máshol helyreáll, és játszható lesz a játék. Ez igaz?


2017. szept. 19. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt teljesítményproblémám az inFamous-szel. A multiplatform játékok pedig PS3-on elég gyakran gyarrán futottak. A multiplatformos fejlesztők egyszerűen nem tették bele azt az energiát a Cell prociba, amit megkövetelt.
2017. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az fura, mert gyakorlatilag mindenkinek leesett 30 alá, hatalmas robbanásokkor is akadozott, még a youtube videókon is. Csak konzolon játszol?


Egyébként már megszoktam, a játék javában nincs vele probléma.

2017. szept. 21. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám, a nintendo az egyetlen platform, amin nem játszom.
2017. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!