Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dark Souls tényleg játszhata...

Adamhu99 kérdése:

A Dark Souls tényleg játszhatatlan billentyűzeten?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni a Dark Souls első 2 részét (a 3.-at nem vinné a gépem), de sokan mondták hogy nagyon rossz az irányítás billentyűzeten. Tényleg élvezhetetlen? Nem szeretnék ez miatt a játék miatt kontrollert vásárolni... A DS2-ben már jól megoldották az irányítást vagy ott sem ajánljátok a billentyűzet+egér kombót?

2016. ápr. 30. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Ne egy játék miatt vásárolj kontrollert, hanem alapvető igényesség miatt. Rengeteg játék van, amit egyszerűen kényelmesebb, pontosabb, élvezetesebb kontrollerrel játszani, még akkor is, ha konkrétan nem kezelhetetlen billentyűzettel sem.
2016. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

(nem én szavaztalak le)

De milyen igényességről beszélsz? Mi ez, a kontroller már valami sznob mellékág? Igényesség? Egy kontrollernek mi köze van az igényességhez? Nekem van 3, + billentyűzet+egér, de egyik sem "igényesebb" a másiknál. Az egyiket egy rakat sz**r irányítani billentyűzettel, a másikat egy halom f**s kontrollerrel, semmivel nem jobb egyike a másiknál.

2016. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Biztos van olyan játék :) én őszintén szólva kontrollerrel nem tudok játszani. Haverom konzol párti, és nála kontrollerrel játszok, de nem megy, nekem nem jön be kontrollerrel pl.: egyik COD se.. úgy aláz még ha belejöttem, akkor is, de billentyűzeten én verem le őt, mindig... Mindig billentyűzeten játszok és nem zavart, soha, még akkor sem amikor egy olyan játékkal játszottam ami ehhez hasonlít és kontrollert ajánlott mindenki hozzá!(csak billentyűzeten, egér nélkül vagy csak kontrollerrel lehetett játszani), egyszer próbáltam ki kontrollerrel, nem ment fél óra szenvedés után se, haverom meg csak kontrollerrel tudott játszani vele...

Haverom kontrollerjét meg nem kérhetem el minden alkalommal amikor Dark Soulssal akarok játszani..


Ha nem olyan borzalmas az irányítás, akkor boldogulni fogok billentyűzettel is :D

2016. ápr. 30. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Játékok iránti igényességből. Egyszerűen vannak játéktípusok, ami kontrollerral sokkal jobb, még ha megoldanak hozzá egy szokható billentyűzetes irányítást, akkor is. Sportjákékok, hack'n'slash játékok, arcade versenyjátékok, platformer akciójátékok és még sok egyéb. Ezek kontrollerrel jobb élményt nyújtanak, vagy multiban előnyt jelentenek a billentyűzettel szemben.


A DS pedig például tipikusan olyan játék, aminél egy körülményekhez képest kiváló billentyűzetes irányításnál is jobb marad a kontroller.

2016. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl. célozni én sem tudok az analóg karral (pedig a PS1 óta próbálom), képtelen lennék shootereket játszani vele. Viszont bármelyik akció/verekedős, sport, autós játéknál kizárólag a kontroller az elképzelhető számomra.
2016. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En ps4 ez cod ozok es jol tudok célozni bennr kb.2 nap alat tanultam meg célozni..
2016. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utánakerestem a billentyűkiosztásnak... szerintem a kontroller megszokhatóbb lesz... :D

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

2016. máj. 1. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden játszhatatlan billentyűzeten, ez alól kivételt képez az FPS játék.
2016. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Én billentyűzeten toltam semmi gondom nem volt vele!
2017. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!