Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a GTA San...

Miért nem működik a GTA San Andreas?

Figyelt kérdés
Eredeti, feltelepítem, elindítom, lemegy a bevezető videó, de a főmenüben nem reagál az egér. A kurzor mozog de kattintásra nem reagál. Ha billentyűvel navigálom akkor meg entert nyomok a new game-ra és szétfagy a gép. Pedig már ment ezen a gépen csak tesóm letörölte. Ja és Vistám van.
2010. máj. 25. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vistán nekem se megy rendesen. Ha fut a GTA4, azzal játssz, ha nem, akkor cseréld le XPre
2010. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A 4-hez kevés ez a gép azt xbox-on nyomom

xp-t még nem tudtam szerezni

nyomtam 1 zöld kezet

2010. máj. 26. 01:36
 3/15 A kérdező kommentje:
ja az igaz h a vita miatt nem lehet más op.rendszert telepíteni?
2010. máj. 26. 01:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Vista lesz a ludas, haszontalan rendszer.
2010. máj. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Hátt szerintemis a vista de nem lehet hogy a cd- nek van vmi baja vagy benne a fájloknak ?? mer veelem még nem voltijen :D mindenesetre kérd meg hozzá értö haverod hogy szerezze be az xp-ét rakja föl... ugyse megy akkor géppel vana baj vagy egereddel vagy cd-vel :D habár az egérrel nembiztos de lehet...
2010. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

cd szinte karcmentes fájlok épek egér is jó

tuti a sz.r vista miatt van mert am a gép simán vinné

xp-kell szerezni,az a legjobb.

2010. jún. 20. 00:11
 7/15 anonim válasza:

Helló!


Windows 7 + Windows vista...


Gta San Andreas.exe--> jobb egér--> kompatibilitás--> Futtatás (windows Xp (SP2))+ Asztal összeállítűs letiltása..


.:)

2010. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Hupsz ezt kihagytam :)


Gta San Andreas.exe--> jobb egér--> kompatibilitás--> Futtatás (windows Xp (SP2))+ Asztal összeállítűs letiltása

+ még 1 pipa a "A program futtatása rendszergazdaként."


Nah így teljes :D

2010. nov. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem jött be... :S
2010. dec. 21. 21:55
 10/15 anonim válasza:

Nekem is ez a bajom, de nekem win7 van telepítve. Az a véleményem hogy a semmirevaló magyarítás zavar be, mert ezen a gépen rengeteget játszottam már vele minden gond nélkül...

Vagyis volt még egy korábbi gond egy régebbi magyarítás meg a hangot cseszte el, úgyhogy Magyarok! ez el lett k*rva

2011. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!