Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot várjátok a...

Melyik játékot várjátok a legjobban?

Figyelt kérdés

Megnéztem a TheVR E3-as összefoglalóját amikor kirakták youtubera,mellette még jó pár információt elolvastam,képeket,videókat néztem.

Összegeztem,mérlegeltem,összehasonlítottam és mindent egybevetve én a legjobban a Wolfenstein II The New Colossus-t várom a legjobban.

A God of War lett volna,de nem rendelkezek PS4-el,és valószínüleg nem is fogok mert a pénznek sajna mindig megvan a helye.

Bár lesz még egy nagyon aranyos indie game ami az Ashen és lesz egy Co-Op game a way out amiért külön köszönet,hogy offline is lehet Co-Op ban split screen-ben.

De mégis Wolfenstein.

Nagyon nagy hatással volt/van rám az a game.

És nagyon kívancsi vagyok,ez milyen lesz.

:)

Köszi,hogy megosztottad véleményed.



2017. aug. 23. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az Ori and the will of the wisps-et várom nagyon, az első játék az egyik kedvencem lett. :)
2017. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az Ori and the blind forest nekem nagyon,nagyon tetszett.

Egyszerűen megérinti az embert.

Kívancsi vagyok milyen lesz ez a része. :)

2017. aug. 23. 20:37
 3/6 asd23332 válasza:
Én az Age of empires 4-re vagyok kíváncsi meg a többi felújított verzíóira is. Na meg még a COD nagy kedvencem :)
2017. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nekem az Age of Empires sosem nyer el a tetszésem,de ahány ember annyi fajta ízlés.A CoD-ból nekem a 2-n és a Modern Warfare sorozaton kívül nem nagyon tetszett egyik sem.Köszi a válaszod :)

:)

2017. aug. 23. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Wolfenstein II The New Colossus engem is érdekel, de még az előző két részt is pótolni kell előtte.

A Metró: Exodus-t is várom, bár nem vagyok nagy FPS rajongó, de az univerzumot nagyon kedvelem. A Way Out is bejön, a Brothers után biztos be fogom szerezni, de nem egyből.


Nekem ezek amiket "jobban" várok:

Dishonored: Death of the Outsider

Kingdom Come: Deliverance

Cyberpunk 2077

Red Dead Redemption 2

The Legend of Bum-bo

Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans

2017. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D Igaz,hogy nem az E3-on mutatták be hamem a Gamescom-on de a Biomutantot is nagyon várom
2017. aug. 24. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!