Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 2 vagy The Sims 3?

The Sims 2 vagy The Sims 3?

Figyelt kérdés

Igazábol ez a kérdésem annyira nem életbe vágó csak kiváncsi vagyok más emberek tapasztalataira esetleg véleményére. Részemről szeretem ezt a játékot sok évet öltem már bele próbáltam a 3-at az 1-et a 4-et még nem.. A 2-t nagyon szeretem bár már elavult meg stb... Az 1 hát ugyebár látszik régi játék szóval nekem annyira nem volt élvezetes ugyanis én a 2-vel játszottam először tuti ezért is lehet, hogy nem tetszik.. 3.. Nos igen pár órát játszottam rajta akkor is low grafon, mert az akkori vasam még annyira se bírta mint ez... Az open world és egyéb ilyen ötletek tetszettek benne viszont, hogy nagyon lassan lehetett legalábbis nálam felvinni a szükségleteket az kiakasztott meg az, hogy a simek arca tökre kínais (bocsánat érte, de számomra ők jutnak az eszembe a TS3-ban készített Simekről) Bár lehet én voltam béna mikor Simeket kellet kreálni, de valahogy mindig olyan kínais/ázsiais arcuk volt... A TS2-ben viszont egész szép arcok vannak, bár ott tényleg látszok, hogy nincs annyira fejlett a dolog mint a 3-ban.. Először is a lényegre térek, mert igazából 3 kérdésem lenne...


1: Nektek Simsből melyik a kedvencetek? És a hozzájuk tartozó kiegészítőkböl melyik tetszett a legjobban? (külön-külön)


2: Az én gépemen (nagyon régi és gyenge) az alapjáték (Sims 2) és az Ikea-t használom sokszor szaggat meg egyebek.

konfig: Ati Radeon 128mb 9550

Intel proci 2,8Ghz

1GB DDR ram

AsRock P4VM800 alaplap..

Esetleg a videokártya lenne a probléma? Low illetve High grafon is akad.. Az fps-t ha valahol meg tudom nézni majd kommentbe leírom..


3: Nemsokára tervezek egy gép vételt nem egy erőművet, de számomra az is sokkal erősebb mint ez az ócskavas.. A kérdés, hogy a TS2 az összes kieggel elmegy rajta vagy akár merészen a TS3-at is már feltehetem rá?

Konfig:

Proci: AMD Athlon II X2 250 2x3.0Ghz (2Mb cache)

Chipset: AMD 880G

320Gb Sata (nekem a gépbe most 250GB sata van szóval ha megtudom oldani akkor számoljunk 570GB-vel)

4GB DDR3 ram

Ati HD4250 Integrált videókártya (egyenlőre ezzel a kártyával fogom használni később persze egyértelmüen veszek bele bővítőkártyát, de egyenlőre még nincs tervben)

Szóval szerintetek, hogy menne ezen a gépen a TS2 összes kieggel? Vagy ha a Sims3 menne akkor milyen grafikán és esetleg hány kiegészítővel? A Sims 4-et nem merem megkérdezni, mert ahogy a GÉPIGÉNY.HU-t néztem egyértelmü, hogy gyenge hozzá. A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. aug. 14. 20:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igen az is rémlik az öreg ember nekik volt medencéjük :D :D meg ilyen piros felsőben volt igen rá is emlékszem :D :D örülök akkor hogy jól emlékszem pedig tényleg nagyon régen játszottam az eredeti karakterekkel :) igen arra emlékszem, hogy Brandi terhes benne szerintem am az a háztartás elég nehéz. Mert ugye kell a pénz és mivel terhes nem tud dolgozni meg ha jól emlékszem van egy tipegő meg egy ált. iskolás szóval nem igazán tud munkába menni meg stb. :)
2017. aug. 15. 18:46
 22/23 anonim ***** válasza:
ott az a legjobb hogy Brandiék családneve 'Broke' ami magyarul 'csórót' jelent
2017. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam :D :D Végülis igaz a neve tényleg elég csórók benne főleg így basszus 1 felnőtt 3 gyerek (ugye mikor megszületik a baba) Az a család tényleg Hard fokozatú :)
2017. aug. 15. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!