Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ilyen jellegű BÖNGÉSZŐBEN...

Van ilyen jellegű BÖNGÉSZŐBEN játszható játék?

Figyelt kérdés

Stratégia elsősorban...


Olyanra lenne szükségem ahol nem kell "nonstop" játszani.(értsd, Darkorbit és társai kilőve)


Olyan ahol nem indul újra X idő után a szerver.(Travian, Klánháboró kilőve)


Magyar nyelvű(Tehát ami nem magyar szintén kilőve)


Sokan játszanak rajta(Tehát lehetőleg ne legyen kihalva, látszódjon hogy van élet)


Olyan ahol van lehetőség beszélgetni más játékosokkal(Pl.:valami globális chat)


Igazából ezek fontosak.


Témáját tekintve lehet modern vagy akár középkori is, háborús, városépitős vagy akár valami más is jöhet bátran.


Hálás lennék a segitségért. Ha esetleg tudok a kritériumoknak megfelelő játékot akkor jó lenne ha kapnék pár személyes véleményt.


Mindenkinek köszönöm a segitséget előre is, valamint megy majd a zöld pacsi :) (ha egyáltalán számit valamit ) :D



2017. aug. 5. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Wargame 1942 esetleg, én szeretem, próbáld ki szerintem.
2017. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓÓ halál cuki vagy hogy válaszoltál, ráadásul semmi kötekedés hanem rendes válasz! Egy tündér vagy köszönöm szépen! :)
2017. aug. 5. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!