Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes elkezdeni Cs:GO-zni?

Érdemes elkezdeni Cs:GO-zni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e elkezdeni játszani vele? Mennyire szokták fejleszteni a játékot? Sokan játszanak rajta? Meddig lesz CS:GO? Mármint nem szeretném azt, hogy beletanulok, és mondjuk párhónap múlva kijön egy új CS, ami megint 20-30 euró. Még annyi, hogy napi 20-30 perc játékkal mennyire lenne nehéz beletanulni? Nem volt még alkalmam kipróbálni,nem szeretnék zsákbamacskát venni, szóval elsősorban a veteránok válaszát várom.

2017. aug. 4. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én úgy gondolom érdemes belekezdeni. Igaz nagyon sok a csaló, de azért nem annyira szörnyű az egész ha csapattal játszol. Napi 20-30 perc játékkal is bele lehet tanulni, de nem lesz túl gyors az biztos. Amikor én kezdtem napi 1.5-2 órát gyakoroltam, egy hét alatt beletanultam a lövésbe és a spray controllba.

Szokták fejleszteni a játékot, bár szerintem nincsen rá túl nagy szükség (inkább a VAC rendszert kellene fejleszteni).

Új CS biztosan nem fog kijönni egy jó ideig, ugyanis hamarosan új grafikai motort fog kapni. Source motorról Source 2-re fognak váltani (mit ne mondjak jó nagy hülyeség).

Ennyi, kicsit hosszú lett, de remélem segítettem! :)

2017. aug. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszonylag új játék, ezért igen, fejlesztik és sokan játszanak. De itt megjegyezném, hogy a CS 1.6-al is játszanak még rengetegen, pedig több mint 20 éves játék.
2017. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

A CS 1.6 hogy lenne már több mint 20 éves? :'D Nem tudom mikor adták ki pontosan, de az biztos, hogy a legeslegelső CS-t 2000-ben adták ki... :P És az nem az 1.6 volt....

2017. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire vagy jó az ilyen típusú játékokban. Ha játszottál 1.6-tal, és tetszett, akkor nyugodtan vedd meg a Global Offensive-t.

Véleményem, az, hogy nem érdemes elkezdeni az ilyenfajta játékokat, mint például a Counter Strike vagy a Dota, Lol.

Haverokkal játszottam még 1.6-ot, és hát nem voltam a legjobb. Aztán elkezdtem a Dota 2-t, és 2000 óra után rájöttem, hogy nem érdemes tovább folytatni. Az egyik az, hogy elbaszták a legújabb frissítéssel, a másik az a rangrendszer, lényegében valakinek jó, hogy felmérje, hogy ki milyen jó, de nagyon sok múlik a csapaton.


Utólag azt mondom, azok a játékok, amik körökre mennek, és rangrendszer van, mint a CS:GO-ban, azokat a játékokat nem érdemes elkezdeni.

Én is átváltottam az olyan játékokra, amikben nincsenek ilyen dolgok. Például a túlélős, kaland kategóriára.


Abban az esetben vedd meg, ha haverokkal játszanál, akik mondjuk max fél órát játszanak naponta a játékkal. Emellett persze más játékokkal is, és nem ezt helyezik előtérbe.

2017. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"CS 1.6 hogy lenne már több mint 20 éves? :'D "


Nem ez volt a mondatom lényege, hanem az, hogy az már egy régi játék, mégis sokan játszanak vele. Nem fejlesztik, nem jó a grafikája, mégis rengeteg játékos szereti. Egyébként 2000-ben adták ki az első verziót, tehát közel 20 éves így is. Ennek mintájára a CS:GO is el fogja érni ezt a kort, ha fejlesztik, ha nem.

2017. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne keverjétek már a sz@rt...


A counter strike 1.6-ot 2000 november 1. Adták ki...


2017 Július 10.-én ki adtak egy frissítést.



Ja és kérdező ne aggódj, amíg a csgo ilyen sok bevételt hoz addig biztos nem fognak új cs-t csinálni.

2017. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszerűen nem!! Jàtszok én is csgo val csak minden meccsbe minimum van egy csaló aki nem rejti hogy csal
2017. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!