Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért szeretik annyira a...

Mért szeretik annyira a minecraftot?

Figyelt kérdés
Rossz a grafikája bár én nem szoktam játszani, viszont figyelem a tesómat néha a videók nézésében. Sosem akarok vele játszani volt pasimnak is a profilképe minecraft az összes képe nagyjából abból állt. Miért! Most gondolom jönnek a kis 13 éves fiúk hogy milyen jó.

#Minecraft #utálat #szar grafika
2017. aug. 1. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert szerinted egy rossz grafikájú játék nem lehet jó?:D Érdekes hozzáállás...Szerintem onnantól nem számít a grafika, hogy nem folyik ki tőle a szemed, azaz tudsz játszani vele. Engem a minecraft egyáltalán nem zavar, de elfogadom hogy mindenkinek más a tűrőképessége. Én például a star craft 1-et és az age of empires 2-t is imádom, pedig egyik se szép grafikájú. Nem azért lesz egy játék jó, mert jól néz ki, az maximum hozzátesz az én szememben. Szerintem a minecraft igenis jó játék, ha kipróbálnád lehet te is rájönnél:D Abszolút a kreativitásodra van bízva minden, akár survivalben akár creativeben játszol. Én az utóbbit preferálom, mert ott tényleg korlátlanul építhetem meg a fejemben élő épületeket és világokat. Mások is ezért szeretik, mert mindenkinek azt nyújtja, amit szeretne tőle kapni. Ha ellenségekkel akarsz küzdeni, akkor azt csinálod, ha építkezni akarsz, akkor azt csinálod, ha bányászni akarsz, akkor azt, ha felfedezni, akkor azt, stb stb. A világ meg folyamatosan bővül, egyre több a lehetőség, így nem múlik el az érdeklődés. Az tényleg durva ha valakinek a profilképe is minecraft, meg az egész élete a minecraft, de ez nem azt mutatja hogy szar a játék, épp ellenkezőleg:D Ja és amúgy 20 éves lány vagyok, de majdnem:D
2017. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
A Minecraft egy zseniális játék (már ha megvesszük az eredetit), csak ki kell ismerni és használni azt, ami benne rejlik. Multiplayert csak eredetivel, normális szervereken ajánlott játszani. Nagyrészt a lopott szerverek húzzák le, ezek miatt gondolják sokan hogy rossz, pedig nem. A grafikáról meg... az alap valóban nem egy nagy durranás, de ha van géped akkor fel kell tenni az Ultra Shader modot, és máár nagyon szép lesz.
2017. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elcsépelt lesz, de a minecraft olyan mint a lego, szinte bármit kihozhatsz belőle, csak kevés fix szabálya van. Persze az alap lego nem nagy durranás, ahogy a kezdeti minecraft se, de manapság már mind a kettőbe vannak durva cuccok.
2017. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is játszottam vele még 4-5 éve. Akkor lehettem 13 éves. Ilyen coop stílusban játszottam ismerőssel. Elég jó volt.
2017. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 he84 ***** válasza:
0%

Én is szeretem a Minecraft-ot már egy ideje. Nem vagyok a legnagyobb rajongója, de azért eléggé megszerettem. A könyvet ne a borítója alapján ítéljük meg és itt valóban nem a grafika a lényeg, bár igazából máshol se mindig!


Eleinte nekem is fura volt pár szempontból a Minecraft, nem kezdtem el mégse leszólni. Normális esetben az ember nem leszólja azt, ami neki nem tetszik és azokat se, akik szeretik azt, hanem rendesen megmondja, hogy őt ez nem érdekli, nem tetszik neki, vagy csendben nem foglalkozik vele, kerüli a dolgot.


Nekem anno az 1.8-as verzió volt az 1. Minecraft verzió, amivel játszottam. Ez 2015-ben volt, egy régi jó barátom nagy rajongója. Ő mutatta be nekem és jó néhány dologra ő tanított meg rá engem ebben a játékban, ugyanis elkezdett engem is érdekelni a Minecraft. Később játszottam az 1.9-essel, az 1.10-essel is, majd végül az 1.11-essel, ezen belül pontosabban az 1.11.2-essel. Jó ideje tudom, hogy létezik már újabb 1.12-es verzió is, de arra pár ok miatt nem szívesen váltok vagy sokáig, vagy soha. Na meg így is vannak, akik leragadnak korábbi verzióknál, mint például főleg az 1.7.10-nél. Hát én meg az 1.11.2-nél. Meg néhány mod-ot is használok hozzá.


Én úgy tudom, hogy nem lesz se több, se jobb a megvett Minecraft. Legfeljebb annyi a különbség a megvettben, hogy legálisan, könnyen lehet egyedi skin-ed és más szerverekre is feljuthatsz multizni. Akinek emiatt megéri esetleg, az persze nyilván megveszi. Ettől még a játék alapja, meg minden ugyanaz a megvettnél, meg a letöltöttnél is.


Végül a grafikát illetően vannak hozzá különböző textúracsomagok és shader-ek, amiket le lehet hozzá tölteni. Bár nem árt hozzá némiképp jobb, erősebb gép, különben nehezen fogja bírni. De ezeken belül is a blokkalapú világ, meg egyéb maradni fog, aminek megvan az oka. Én személy szerint nem használok ilyeneket. Egyrészt azért nem, mert nem igénylem, másrészt azért nem, mert mint mondtam, használok mod-okat is, melyek egy része új blokkokat is tartalmaz. Márpedig textúracsomagok és shader-ek, főleg a textúracsomagok csakis az alap Minecraft blokkok, cuccok mintáinak módosításait tartalmazzák. Vagyis a mod-ok általi tartalmak különbözőek maradnak hozzá képest, ami kissé fura eltérés lenne. Na meg így legalább nem igazán akad.

2018. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó játék, mert bármit is tudsz csinálni.
2019. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!