Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szeretik a nyian a...

Miért szeretik a nyian a minecraftot?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 20:28
 1/8 Szirty ***** válasza:
Az mi?
2015. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a " nyian"?
2015. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert van egy bazi nagy világ ahol mindent te alkothatsz meg. Kreatív játék és aki szeretett kiskorában legózni az otthonérzi benne magát :)
2015. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 páwwwa válasza:

nyian=annyian

Mert igazi kockáknak való

Én nem szeretem

2015. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 páwwwa válasza:
Jah,és szerettem gyerekkoromban legózni meg kockázni
2015. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak, akik azért szeretik, mert szeretnek építgetni, és vannak, akik azért játsszák, mert divatos. Lásd még: CS:GO, LoL, Rubik-kocka.
2015. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szeretem cs go
2015. márc. 17. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert függőséget okoz. 6-12 éves korig annyira "beszippantja" őket ez a játék, hogy egész álló nap azzal akarnak játszani. És a monitor bámulásától romlik a látásuk és nem tanulnak, mert állandóan gépeznek. Még akkor is játszanak, ha unják, mert megszokták.

A Multiplayer játékmód pedig még rosszabb. Bármilyen idióta gyerekek csinálhatnak szervert, és az egész egy káosz. 10-ből 1 szerver normális, és nem egy nokedli a tulajdonosa. És elég nehéz így normális szervert kifogni.

Amit a nem normális szerver alatt értek: a kis nokedli tulajdonos minden olyan gyereknek rangot ad, csak úgy találomra, aki kicsit is jófejezik. Azok meg az Admin rangjukkal, OP-jukkal teletrollkodják a szerót, vagy nem értenek hozzá és mindent rosszul csinálnak. És minden ilyen gyerek csak azért jelentkezik Staffnak, mert kellenek nekik a plusz parancsok. A kreatív játékmód, meg ilyesmik.

Én is Minecraftoztam, de meguntam és töröltem is le. Amúgy jó játék, de ezzel együtt borzasztó.

2015. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!