Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a Metin2-vel?

Mi történt a Metin2-vel?

Figyelt kérdés
Régebben 3 évig toltam aztán abbahagytam most újra akartam kezdeni és nézem megszűntek a régi szerverek új szerver van... áh mondom egye fene újrakezdem fölvittem egy WP Surát 37-esre pár nap alatt és nézek hogy mi a tököm lett ebből a játékból? a dropok alig esnek.... kb. lefarmoltam 3-4x majom kazamatát és nem esett lómedál.... ork szigetet is farmoltam kb. 6-7 órán át és nem esett FMS...... kovács az egymás után töri be a cuccokat.....
2017. jún. 30. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak testvérem Metinezett évekkel ezelőtt, de valószínűleg a többi FreetoPlay sorsára jutott. Kevés cucc esik, így meg kell venned magadnak.
2017. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt ilyen hogy inkább vásárolj cucokat.
2017. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

PVM szerverek ilyenek. xD

Minden jó pvm megszűnt, egyedül pvp-k maradtak, de oda is beraktak ilyeneket: alkímia, biológus küldik...

Ha van fölös 5k-d, akkor tudod élvezni a mostani szervereket, a gf-ről ne mis beszélve, ahol extra lassan jön minden, ha egyáltalán lehetséges...

R.I.P Metin2, R.I.P My Childhood

2017. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!