Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Multi játék ami nem csak a...

Multi játék ami nem csak a harcról szól?

Figyelt kérdés

Már elég rég óta keresek egy olyan játékot, ahol nem csak az a fontos hogy menj öldökölni. Igen, lány vagyok így szeretnék egy olyan játékot találni mint pl: Metin2

Ahol pl házasodni is lehet vagy 1-1 puszit adni vagy bármi!:) Régebbi játékokat is mondhattok de ne olyat ami már teljesen kihalt :S Tudom hogy 2017-ben erre van igény hogy öldököljük egymást szarrá mint pl CS:GO meg stb de én nem erre vágyok:S Valaki valami ötlet?


(A WOW-ot, IMVU-t , Metin2 , OurWorld , Moviestarplanet , Roblox, Transformice-t már kipróbáltam!)


18 éves vagyok szóval felnőttesebb játék is jöhet! ^^



2017. jún. 25. 23:50
 1/2 anonim válasza:
Ha barátokkal szeretnél játszani, akkor van elég sok Coop játék, ami nem öldöklésről szól. Én mostanában olyan multis játékokkal játszom barátokkal, amiben a túlélés a lényeg, vagy csapat építő és vicces. Pl. Payday 2, Rust.(Mondjuk ezekben lehet gyilkolászni) Meg még van egy pár. Nézz körül Steam-en. Vannak ilyen kategóriák. Most pont úgy is Summer Sale van, szóval egy csomó játék akciós.
2017. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Roflkopter ***** válasza:

igaz a mobák harcról szólnak, de ha kicsit jobban beleásod magad rájössz hogy sokkal többről szól mint az öldöklés( pl.: Dota, League of Legends)


ezen kívül nagy kedvencem a Rocket Leauge elég jól el lehet vele szórakozni.


Nekem rohadtul bejött még az Evolve csak senki nem játszott velem (feelsbadman) ahol igaz az a cél, hogy levadásszátok a szörnyet, de sokkal inkább szól a stratégiáról, mint az esztelen gyilkolásról.


Előadásokon még jól el szoktunk lenni a Move or Die-al.


Portal 2 is elég jó és semmi köze nincs az öldökléshez, habár max 2-en lehet játszani.


Trine 2 nagyon aranyos játék még, ha szereted a platformereket.

2017. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!