Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft 1.12 nehézségi szint?

Minecraft 1.12 nehézségi szint?

Figyelt kérdés
Van saját szerverem és nem tudom álitani a nehézséget, Az én gépemröl fut szerver, Admin vagyok, de mégse tudok álitani a beálitásokban?

2017. jún. 20. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elsőnek keresd meg a szervered mappájában a server.properties fájl-t. Ezt vagy egy jegyzettömbbel, vagy egy notepad++ -al tudod megnyitni. Ezt a fájl-t megnyitva keresd meg a "difficulty" sorját. A "difficulty=" után írt szám fogja meghatározni a nehézséget.


(0 a békés) [0-át írj a "difficulty=" után, ha a nehézséget békésre akarod állítani.]

(1 a könnyű) [1-et írj a "difficulty=" után, ha a nehézséget könnyűre akarod állítani.]

(2 a normál) [2-őt írj a "difficulty=" után, ha a nehézséget normálra akarod állítani.]

(3 a nehéz) [3-at írj a "difficulty=" után, ha a nehézséget nehézre akarod állítani.]

2017. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!