Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftben hogy kell 30...

Minecraftben hogy kell 30 szint fölötti enchantolni, vagyis bűvölni?

Figyelt kérdés
Már 70-es szinten vagyok, de a bűvölőasztal a felsorolásban mindig a 30-as szintű fejlesztést mutatja, mint legerősebb enchant-ot. Láttam pár helyen hogy akár 90-es szint fölött is lehet enchantolni, de nem megy, pedig körbe raktam könyvekkel az előírtaknak megfelelően a bűvölőasztalt, mégse működik. Ti hogy szoktatok magasabb szinten enchantolni?

2014. okt. 13. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
30 szint fölött nem lehet! 30 a max! de ha több enchantot akarsz akko fejlesztheted elbűvölt varázskönyvel az üllőben
2014. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az már megvan, ott szoktam 2 eszközt egyesíteni. Köszönöm amúgy a választ, nem is tudtam, hogy max. 30-at húz le. Úgy rémlett, hogy korábban többet is leszedett, ha valami nagyon spéci tulajdonság jelent meg a könyvben.
2014. okt. 13. 15:38
 3/3 anonim válasza:
Lehet (1.7.2) ben még bugos... Nekem lvl 42 es enchantokat enged. Csak dugattyúval mozgatod a könyvespolcokat és töbszörösen érzékeli
2014. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!