Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a Call of Duty-al?

Mi történt a Call of Duty-al?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom egyik kedvenc játéka volt, és végre örűltem hogy a fejlesztők nem egy Exo-suitos baromságot adnak ki, hanem egy második világháborús játékot. Megnéztem a trailert, és hatalmasat csalódtam. Eltűntek ha horogkeresztek, ami egy 2vh-s játékban eléggé zavaró, értem én hogy betilttották de hát akkor se szép dolog átírni a történelmet. A másik hogy nem vagyok rasszista, de színesbőrű Német katonák? Ennél már csak az nagyobb baromság hogy női katonákat rakta be, ami egyszerűen szószerint sértő. Tudom hogy Oroszoknál és Franciáknál voltak, de Amerikaiaknál és Németeknél nem. A trailerben pedig ez van.Nézzétek meg ti is: [link]

2017. jún. 17. 01:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
*FPS
2017. jún. 17. 23:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a mostani codokat csak szaros pisiseknek, meg retardált felnőtteknek készítik. Azon sem fogok meglepődni, ha egy csepp vér nem lesz a játékban.
2017. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
És egyébként pont az az irónikus, hogy oda van rakva a dobozra a 18+, de 10 éves kisgyerekek ordítoznak játék közben. :(
2017. jún. 19. 01:02
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem a játék hibája h a felhasználói milyenek. Nyilván anyuci apuci megveszi 6 éves Pistikének a kinyavajgot játékát csak ne hisztizzen érte.


Ezt sok szülő megteszi.

Ez olyan mint a fegyverek esete a gyilkosságokkal.

Nem a gyártó hibája h mire használod.

2017. jún. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tetszik ne játssz vele

Több ezer játék van a piacon , biztos találsz valamit

Én R6 Siegeben éreztem ezt mivel minden második operátor nő

értem én hogy lányok is vannak meg minden , de azért ez kicsit túlzás

2017. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
"Nem tetszik ne játsz vele" jajj ne gyere már ezzel! Mégis hogy tudjam hogy nem tetszik hogyha nem játszok vele?! R6 nem érdekel, soha nem is játszottam, de viszont az úi cod trailere alatt még a lányok is kérdőrevonták, mit keresnek 2.világháborúban női katonák. Neked is csak azt tudom mondani, nézz utána a dolgoknak mielőtt baromságot írsz.
2017. aug. 29. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!