Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a Call of Duty-al?

Mi történt a Call of Duty-al?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom egyik kedvenc játéka volt, és végre örűltem hogy a fejlesztők nem egy Exo-suitos baromságot adnak ki, hanem egy második világháborús játékot. Megnéztem a trailert, és hatalmasat csalódtam. Eltűntek ha horogkeresztek, ami egy 2vh-s játékban eléggé zavaró, értem én hogy betilttották de hát akkor se szép dolog átírni a történelmet. A másik hogy nem vagyok rasszista, de színesbőrű Német katonák? Ennél már csak az nagyobb baromság hogy női katonákat rakta be, ami egyszerűen szószerint sértő. Tudom hogy Oroszoknál és Franciáknál voltak, de Amerikaiaknál és Németeknél nem. A trailerben pedig ez van.Nézzétek meg ti is: [link]

2017. jún. 17. 01:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem a 2 vh a téma az ugye megvan?
2017. jún. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha tanultál történelmet akkor mindenre választ kapsz. Teljesen igazad van a néger és női katonával kapcsolatban. Nagyon nagy divat lett ez a női és szinesbőrű karakterek erőltetése. Nem régen volt olyan projekt amiben pókembert akarták fekete karakterrel. Félreértés ne essék, én sem vagyok rasszista. Ezek amiket leirtál mind a népbutitás részei, mivel manapság az lett a szlogen, hogy ha letagadjuk akkor nem is volt. Maguk a németek is azt mondják, hogy kiakarják törölni a történelemből azt a korszakot(persze azt nem teszik hozzá hogy rekord mennyiségű számban kelt el tavaly a frissen kiadott Mein Kampf). Nos összegezve, a történelem átirásának vagy a tanúja. Hozzáteszem, hogy nem vagyok összeesküvés elméleteket szövögető nyugger.
2017. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Soha nem állította senki, hogy a CoD WWII egy ultra-realisztikus háború-szimulátor lesz (az elődei sem voltak azok), ezért nem értem a felháborodást. Ez egy alternatív II. Világháború, mint ahogy a Battlefield I is egy alternatív I. Világháborút ábrázol.

A horogkeresztet nem mindenütt tiltották be, több stratégiai játékban és a Wolfenstein sorozatban is szerepel a mai napig (Németországban persze cenzúrázzák).

Az Activision mindenkinek meg akar felelni, ezért lesz "politikailag korrekt" (de utálom ezt a kifejezést...) az új CoD. Ha tetszik, ha nem, a multiplayer FPS játékosok 20-30%-a lány az USA-ban, és ők jobban szeretnek női karakterrel nyomulni.

2017. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#2: "Nem régen volt olyan projekt amiben pókembert akarták fekete karakterrel."


Ööö... Az Ultimate Spider-Man már 2011 óta egy fekete srác (Miles Morales).

2017. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hmmm... Elnézést kérek én csak futólag olvastam. Köszönöm a felvilágositást.
2017. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Horogkereszteket azért nincsenek , mert így Németországban nem tudják eladni a játékot , ezért kevesebb a profit
2017. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6: Minden II. Világháborús játék megjelenik Németországban, csak cenzúrázva.
2017. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az h a fogyasztói igények diktálnak, nem a történelmi hűség. Ez egy profit orientált ipar még ha szórakoztató akkor is.


A többséget nem fogja érdekelni a "hitelesség" egy videojátékban.

Horogkeresztre meg ott lesz a Wolfenstein 2.

2017. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Egyébként valaki azt mondta hogy ha lennének horogkeresztek akkor a Németek nem tudnák kiadni a játékot. MW2-ben is volt egy olyan küldetés ahol Orosz civileket kellet lelőni, mégis kiadták Oroszországban, csak cenzúrázva. Mellesleg az Activision az nyilatkozta hogy egy teljesen történelemhű játékot fog létrehozni.
2017. jún. 17. 23:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Harmadik. Ha az USA-ban a lányok 20-30 % fls-el játszik és női karakterekkel akarnak nyomulni akkor ne egy második világháborús játékot szemeljenek ki maguknak. És egyébként azt mondtad hogy az eddigi Codok se voltak történelemhűek. Érdekes a Cod 2-ben és a World at Warban tele van horogkeresztekkel, sarlókalapáccsal, és minden eseményt tökéletesen lemintáztak. (pl: Normandiai partraszállás). Kicsit nézz utánna a témának. Azért köszi a választ.
2017. jún. 17. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!