Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ez jó deck?

Szerintetek ez jó deck?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 11. 21:45
 1/9 A kérdező kommentje:
És a kártyák szintje megfelelő a 9-es arénában? Most játszottam vele először egy hogos ellen, de csak döntetlen lett.
2017. jún. 11. 21:48
 2/9 anonim ***** válasza:
4 epic rengeteg.
2017. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem azzal nincs gond.
2017. jún. 11. 22:58
 4/9 anonim válasza:
van legendary-d ?
2017. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van, egy level 2es lava hound és egy graveyard.
2017. jún. 13. 20:55
 6/9 anonim válasza:
nemnagyon:-c
2017. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kiss András Lajos válasza:
szerintem a ,,lighting" Az már túl sokba kerül. tedd be helyette a ,,fireball"-t és azt fejleszd amíg tudod. Úgy sokkal jobb. (igaz hogy a lighting 3 ellenséget üt le de fireball meg bármennyit)
2017. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az azért nem jó, mert nem reseteli az inferot és nem sebez belé sokat.
2017. aug. 3. 18:34
 9/9 A kérdező kommentje:

De amúgy már változtattam rajta és elértem a 3153kupát.

[link]


A zap a kisebb egységek pl minion horda skeleton army ellen nagyon jó 5/3 elixirért 2 elixir. A lightning 3 nagy egységet szed le pl lerak egy infernot meg egy electro wizardot vagy ilyesmit, akkor resetelem és leszedem az infernot+ a wizardnak is annyi, valamint a toronyba is sebezek. És nem drága a lightning, ha a golemet a torony mögül indítom simán van elixir közben egy tomstonet letenni védekezésre és még egy lightningra is összegyűlik az elixir, mire a golem közel ér a toronyhoz.

2017. aug. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!