Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a deck szerintetek jó?

Ez a deck szerintetek jó?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 29. 10:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy a baby dragont csereljem arrowsra?
2017. máj. 29. 10:58
 2/15 anonim válasza:
Szerintem a baby maradhat de a deck nagyon drága a lightning nem nagyon kell ebbe a deckbe ha en inkább valami hasonlót javasolnék: golem,minions,cannon,executioner,mega minion,skeletons,valkyrie,zap
2017. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De a lightning kell bele az inferno miatt, a zap nem jó ellene.
2017. jún. 3. 18:38
 4/15 A kérdező kommentje:
A minionst kicseréltem archerekre és tökéletes.
2017. jún. 4. 17:04
 5/15 anonim válasza:
mega minion nem jo
2017. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Felesleges a deckbe az inferno, ha building kell akkor teslát vagy tombstonet használj.. Mega minion és minions együtt szintúgy felesleges, a minions egyébként sokkal jobb.. a lightning is felesleges, ha van zaped. Itt az én deckem amivel 3250 kupánál vagyok: Golem, lumberjack, skeleton army, valkyrie, wizard, minions, fire spirits, zap. A baby dragon használhatatlan inkább wizardot tegyél a deckbe, még ha drágább is.
2017. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azóta már más a deckem, de az hülyeség, hogy a lightning nem kell. A zap csak az infernot reseteli és ennyi, attól még ugyanúgy ott marad full hp-val és szétszedi a golemet. Arról nem beszélve, hogy nagy eséllyel mást is lerak az ellenfél, amibe semmit nem sebez a zap. Viszont ha minion horde vagy skeleton army jön, azt el tudom intézni 2 elixirrel, én erre használom. Valamint azért van minion és megaminion, mert a minionst nagyon könnyen le lehet szedni. Ha pl wizard jön, sz ellen nem jó a minions, de a megaminion igen. A walkyrie ellen meg pon a minions jóbb.
2017. júl. 28. 19:10
 8/15 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy a tombstone jobb, amíg infernot használtam egy elektro wizard szédszedte, a tombstone ellen viszont nem jó az elekto wizard.
2017. júl. 28. 19:12
 9/15 A kérdező kommentje:

Most ez a Deckem:

[link]

2017. júl. 28. 19:13
 10/15 A kérdező kommentje:
Erről vélemények?
2017. júl. 28. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!