Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4 City Living telepít...

The Sims 4 City Living telepítési problémához tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Mindent ugyanúgy csináltam, mint a többi kiegészítő telepítésénél. Reloaded verzió mind. Daemon Tolls-zal mountoltam és nem jelenik meg, még az 'Ez a gép'-ben (vagy Sajátgép) sem.


[link]


De ott van, hisz mikor jobbgombbal ráklikkeltem az 'Ez a gép'-re, aztán 'Kezelés'-re klikk, akkor már látja a 'Lemezkezelés'-nél. De innen megnyitni nem lehet.


[link]


Ha újra megnyitom a Daemon Tolls-t és újra próbálom elindítani, azt írja, hogy 'Ilyen kép már van csatlakoztatva'.


[link]


Tűzfal, vírusirtó kikapcsolva, Origin nincs.


Mi lehet a probléma?



2017. máj. 26. 10:07
 1/5 A kérdező kommentje:
:(
2017. máj. 27. 10:27
 2/5 A kérdező kommentje:
:((
2017. máj. 30. 04:29
 3/5 A kérdező kommentje:
:(((
2017. jún. 1. 07:33
 4/5 anonim ***** válasza:

G4TW-ről töltsd le, az nem .iso fájl emlékeim szerint. De ha igen, akkor is hanyagold szerintem a daemon tools-t, én sose használtam. Csak csomagold ki a fájlt, aztán telepítsd az utasítások szerint.


Amúgy meg ez nem a facebook, hiába írsz szomorú szmájlikat, nem tudod upolni a kérdést, ettől még nem látják többen. Ki lehet emelni viszont, ha x ideig nem válaszolt senki a kérdésre.

2017. jún. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 @tesz válasza:

Ha csatlakoztatva van képfájl egy virtuális meghajtóhoz, úgy kell kezelni mintha optikai meghajtó lenne... Általában úgy szokott lenni hogy ha a programmal nem lehet megnyitni a képfájlt, meg kell nyitni a virtuális meghajtót az intézőn keresztül a játék fájljaihoz. De valamiért ezt sem engedi...


Látok a windows intéződben egy ilyen meghajtót: I:\

Ez mi lehet? Pedig a Daemon Tools szerint a DT-meghajtóhoz van csatolva a képfájl...


Ezzel a virtuális meghajtó névvel (DT), korábban is tudtál telepíteni vagy csak most nem működik?


Azt javaslom hogy hozz létre egy új virtuális meghajtót a Daemon Tools-ban, olyan betűvel ami még nem létezik! Pl.: C, D, E, F, I meghajtó már van, akkor legyen G, vagy H!

Próbáld ahhoz csatlakoztatni, és úgy telepíteni! Ha így sem jó akkor nem tudom mi van...

Lehet hogy csak egyszerűen ki kell csomagolni WinRar-al. Az újak már tudják kezelni a képfájlt is...

2017. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!