Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a Sims 4?...

Miért csinálja ezt a Sims 4? Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Megvan a City Living DLC és egy apartmanban élek. Véletlen bezártam az ajtót mikor itt volt egy vendég és nincs olyan interakció, ha az ajtóra kattintok, hogy nyissa ki mindenki számára. Valaki segítsen, nagyon idegesítő :(. Vendégek sem tudnak bejönni. Már próbáltam, hogy letörlöm a háztartást, mással beköltözök de akkor is ez van. Csak bonyolult módszert tudok ennek ,,megoldására", de az nem is megoldás.

2017. febr. 2. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyisd ki az ajtót. Ha bezártad akkor valószínű egyszerűen csak ki kell nyitni.
2017. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet az ajtót eladni? Én tegnap előtt laptam meg a kiegészítőt és nem játszottam sokat, ezért nem tudom, hogy lehet-e.. :/
2017. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de már meg lett oldva. :) Az ajtót nem lehet eladni, mert az az apartmanhoz tartozik. Nekem magyarítás van bent a játékban és úgy oldottam meg, hogy megint rákattintottam arra, hogy "Zárja be az ajtót..." :D. Csak azért írtam le, hogy ha valakinek ugyan ilyen problémája lenne :D.
2017. febr. 8. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!