Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo gamecube megéri?...

Nintendo gamecube megéri? Nehéz az irányítani a gamecubeos játékokat? Lehet valahogy monitorhoz hozzákötni? Mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 19:14
 1/8 Amarok Tonrar ***** válasza:

A válaszok sorban:

Nem.

Játéktól függ.

Monitortól függ.

Itt pl. 9 ezer Forint, tartozékokkal:

[link]

2017. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Miért nem éri meg?
2017. máj. 21. 20:01
 3/8 Amarok Tonrar ***** válasza:

Helyesbítek. Megéri, ha annyira szereted ezt a konzolt és a hozzá kiadott játékokat. Mivel megkérdezted nehéz-e irányítani, így azt gondoltam nem szeretheted, hisz sosem próbáltad még. A konzol egyszerűen elavult, de ha a játékkínálat neked tetszik, akkor megérheti.

A GC hardvere erősebb, de PS2-re több ikonikus játék jött ki.

2017. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!PS2-m már volt(el is romlott) egy kis nosztalgizás miatt szeretném megvenni.Várom a további válaszokat.És hdmivel hozzá lehet kötni monitorhoz?
2017. máj. 21. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Wii-m van és azon mennek a Gamecube-os játékok.
2017. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat.De tényleg pls valaki írja meg hogy hozzá lehet e kötni monitorhoz.Ha szükséges akkor megírom hogy milyen monitorról van szó.
2017. máj. 21. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is egy Wii jobban megérné, mivel alig kerül többe pár ezer forinttal és viszi a GameCube játékokat (az első modelltípus, a későbbiek tudtommal már nem rendelkeznek ezzel a funkcióval sadly)
2017. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 VTFeri ***** válasza:
Lehet venni HDMI átalakítót, azzal monitorra kötheted. Egyébként szerintem megéri a gamecube. Az irányítás nem nehéz, szerintem iszonyat kényelmes a kontroller.
2017. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!