Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti már nem tartjátok röhejesne...

Ti már nem tartjátok röhejesnek, hogy a World of tanks-ben hetvenes évekbeli lézeres célzórendszeres svéd páncélvadászok mennek 2. világháború és közvetlen utáni tankokkal harcba?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekik jön a pénz, nekünk meg több tank lehetőség. Bár én már nem játszok vele, túl sok időt elvesz :D
2017. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi rohejes dolog van benne hogy mar evek ota keptelen vagyok vele jatszani. Pedig szeretem a jarmuves jatekokat.
2017. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nevetséges dolog a realitás miatt hisztizni egy elismerten árkád játék esetén.
2017. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy árkád, hanem hogy teljesen baromságokat hoznak a játékba.
2017. máj. 16. 14:13
 5/8 Brandon41 ***** válasza:
Az új svéd nehéz tankok, nagyon irrítállóak, főleg amikor tornyoznak.
2017. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Brandon41 ***** válasza:
De amúgy a world of tanks,az nem valóság hű. Rengeteg olyan tank van aminek az építését nem fejezték be,vagy csak tervező asztalon létezett. Sok az olyan tank amit a 2. vg után fejlesztettek ki, vagy terveztek.
2017. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a War Thundert ha nagyobb realitást szeretnél. Ez sem egy szimulátor de realisztikus játékmódban igazán valósághűnek tűnik.
2017. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fingkirály ***** válasza:
ez egy jó kis lődözős csapatjáték, a realitástól marha messze áll, pl most tíz perce telibe kentem su100zal egy t-34-85öt és lett 70% sebzés, aztán szépen visszalődözött - a valóságban a második világháborúban, lesből egy SU-100 rohamlöveg még egy Tigrist is egyetlen pontos találattal nyugdíjba küldött, nemhogy egy bádogtankot.
2017. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!