Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Számodra melyik játék jelentet...

Számodra melyik játék jelentett egy igazi kalandot?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? PC játék? Vagy társas?
2017. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagrant Story.
2017. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fallout 4 (előző fallout részekkel nem játszottam)

Gta 5 (3-tól az összessel játszottam de ezt élveztem a legjobban.)

Undertale is jó, az a kedvenc 2D játékom.

2017. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kalandok nekem egyenlőek az rpg-kkel, szóval dekaron,skyrim,guild wars2,assassins creed 4

persze játszom én mindenféle műfajjal kivéve moba, de a kaland szóról az jutott eszembe amikor reggel leültem és képes voltam egész nap csinálni mindenfélét, szabadság stb :)

2017. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Age of Empires 3
2017. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fallout 1,2,New Vegas. Az első kissé rövid, a második történetileg hosszú és kitűnő, a NV pedig olyan minőségű mint az F2 csak már 3D-ben. A többi rész gyenge hozzájuk képest.


Knights of the Old Republic 1-2. Az első a kitűnő Star Wars történet miatt, a második pedig a Star Wars fekete-fehér világképének és az Erő világhoz való viszonyának a megkérdőjelezése miatt. Kitűnő élmény volt olyan világban játszani ahol semmi sem egyértelműen jó vagy gonosz és a gonosz cselekedeteknek volt értelme, nem meseszerű gonoszság volt. Az utánuk kiadott MMO történetileg az arcon köpése ennek a két játéknak.


Elder Scroll: Morrowind. Az előző részek már túl fapadosak nekem, a következőek meg túl unalmasak hozzá képest. Nagyon szép grafikai mod-ok vannak az idejétmúlt grafika feltúrbózására. Meg érdemes letölteni vmi ház mod-ot, hogy legyen hova gyűjteni a zsákmányt.


Planescape: Torment. Ez a játék régi - bár már van belőle felújított változat is -, emiatt mai szemmel a grafika gyenge, a harcrendszer meg már akkor is gyenge volt. Viszont a világ egyedi, a történet rettenetesen hosszú és egyedi, mai napig a legjobb történetű játékok élén áll. A sztori főleg szöveges, emiatt nagyon sokat kell olvasni, de a stílusa nagyon jó, a D&D multiverzumában játszódik ezért tele van különleges lényekkel, világokkal, történetekkel és világnézetekkel. A főhősről nem is beszélve aki még önmaga számára is rejtély, holtából feltámadva tér magához és nem emlékszik a múltjára.


Deus Ex. Az első rész mai szemmel már nem az igazi, de rengeteg grafikai mod letölthető hozzá és történetileg szerintem a legjobb DX. Ez volt az első játék amiben újrakezdtem a játékot, mert szégyenemben majd elsüllyedtem, mikor az első pálya végén leteremtett a játékbeli tesó hogy mindenkit leöltem ahelyett hogy vértelenül oldottam volna meg. Egyébként érdemes áldozatok nélkül játszani, kihívás vkit nem lelőni száz méterről hanem lopakodva leütni. Ez tipikusan az a játék ahol szinte mindent megtehetsz és a készítők gondoltak is rá hogy megteszed, a világ megfelelően reagál rá.

2017. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha számítógépes játékról van szó (gondolom igen), akkor a LEGO Star Wars II. De attól igazibb kalandok voltak számomra azok a játékok, amelyeket gyerekkoromban játszottam a játékaimmal, és a képzeletemmel.
2017. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!