Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell játszani az...

Hogyan kell játszani az Un'Goro Quest Rogue paklival?

Figyelt kérdés

Nem minden szükséges kártya volt meg, ezért így áll össze a paklim:


2x

Shadowstep

Wisp

Fire Fly

Goldshire Footman

Mistress of Mixtures

Southsea Deckhand

Stonetusk Boar

Swashburglar

Gang Up

Novice Engineer

Sap

Youthful Brewmaster

Mimic Pod

Vanish


1x:

The Caverns Below

Igneous Elemental


Értem, hogy mi a quest, de nekem nagyon nehezen jön össze. Az 5. körben már halott vagyok általában. Ennyire nagy baj, hogy változtattam a paklin, vagy mit tanácsoltok?


2017. máj. 10. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Quest rugónál ez ilyen, ha rossz a lapjárás és pár kör alatt nincs meg a quest akkor lose.

Kezdésnél próbálj arra törekedni hogy a quest lap mellett csak return-os legyen a kezedbe mint a Shadowstep vagy a Brewmaster, a többit eldobhatod az elején. Aztán amint kijön egy kis manás lap már tudod is csinálni velük a questet.

A Mistress of Mixtures, Goldshire Footman, Sap fölösleges ebbe a pakliba azokat cseréld ki valami hasznosabbra.

2017. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De például a Preparation nagyon fontos lap ha még az 5ödik kör előtt ki akarod rakni a questet, azt mindenképp craftold le.
2017. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 10. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!