Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 ben milyen feladatok...

Sims 4 ben milyen feladatok vannak, amiket meg lehet csinálni? Hol találom ezeket? Tippeket is írjatok légyszi a játékhoz.

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen feladatok? Kihívásokra gondolsz?

Néha maga a Sims is csinál ilyenket (pl most volt ez a növényes dolog), de neten rengeteg, rajongók által kitaláltat, találsz.

Van ez a 100 babás dolog, 7 tipegő, mindenki vámpír, stb. Keress rá.

2017. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen mindenki vámpír? Én most kezdtem és van pár simem de nem tudok mit kezdeni velük. A sims városban vannak valahol vagy hogy lesz valaki vámpír?


Még egy dolog: Sims FreePlay-ben nem tudok Facebookkal regisztrálni. Nincs ott. Rányomtam a kulcslyukra és csak a Google Play van ott.

2017. máj. 4. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy vámpíros game pack, alapjátékban nincsenek.
2017. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyéb tipp? Alaphoz. Nem tudok vele mit kezdeni. Éldegélnek aztán ennyi.
2017. máj. 5. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. máj. 5. 20:06
 6/7 anonim válasza:
Én nem rég bukkantam rá hogy vannak már eleve a játékba feladatok. Ha rámész arra az ikonra amire akkor szoktál ha elmented vagy kilépsz stb. akkor ott van egy olyan a felsorolásba hogy achievement és ott van rengeteg feladat amiket ha megcsinálsz kapsz is értük valamit. Vannak nagyon könnyűek de vannak brutál nehezek.
2017. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi #6
2017. aug. 3. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!