Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az alábbi játékok közül...

Az alábbi játékok közül melyiket érdemes "megvenni"?

Figyelt kérdés

This War of Mine

Borderlands (GOTY)

Borderlands 2 (GOTY)

Borderlands: The Pre-Sequel

CS:GO

The Elder Scrolls V: Skyrim (Legendary Edition)

Diablo 3

Diablo 3 Reaper of Souls

Witcher 3


Ne a játék árát nézzétek, hanem, hogy melyikkel lehet legjobban elszórakozni.


Melyiket választanátok, ès miért?


2017. márc. 18. 17:10
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:

Sorrendben:

Witcher 3

Skyrim

Borderlands 2

This War of Mine

2017. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Skyrim inkább akkor ha több száz órát akarsz modokkal foglalkozni, mert a sima alap játék nem olyan hosszú, a modolás megtanulása viszont elég hosszadalmas, nem egy odaülök és végignézem napos feladat.


Witcher3, Skyrim vagy Borderlands 2 (a BD akkor jó ha vannak ismerőseid és együtt menni, sokkal élvezetesebb).


Cs:Go-t én 1000+ órával nyugodt szívvel mondhatom, hagyd a francba, az átlag életkor alig üti meg a 12-t, kell az neked hogy az orosz pisisek meg egyéb szubkultúra képviselői fejhangon visítsanak neked? 3 dolgot adott nekem a cs:go

-magas vérnyomás

-idegesség

-elképesztő vágy az erő után hogy át tudjak nyúlni a monitoron és két kézzel fojtsak halálra meg nem nevezett játékosokat


Diablo 3 nagyon brutál hack&slash, a végjátéknál jóformán lemész a pályára, végigrohanod 3 gombot püfölve, kb minden lootot ott hagysz, a végén felszeded a 2 legértékesebbet, na újra, meg újra. Ja és persze újra. Ezt csinálod napi 4 órában és talán lesz valami a szetteddel. A Diablo 3 jelenleg amúgy is csak a kieggel éri meg, annyi pluszt ad hozzá.


Witcher 3-mal nem lősz mellé, de akár Dragon Age Inquisition se lehet rossz (az első 2 részt meg letöltöd netről ha olyan van benne ami érdekel). Sárkánynál a nehézséget le kell húzni easy-re, mert kicsit túl lettek egyszerűsítve, de amúgy elég élvezetes az is hatalmas pályákkal.

2017. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vagy a Witcher 3-at vagy a Skyrim-et venném meg. Mind a kettőben el lehet babrálni azért tisztességesen, jó nagy bejárható és részletes terület, stb.


Borderlands széria is eléggé szórakoztat, de szerintem is akkor az igazi, ha vannak haverok.


CS:GO, Diablo 3, TWoM nem az én világom, egyiket se venném meg.

2017. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

Ha nem csak végig rohansz a fő quest lineon, akkor a vanilla Skyrimbe is belefér 150 óra. És ez egy karakter, egy játékstílus. Főleg elsőre, amikor még csak ismerkedsz a világgal.

2017. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!