Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 2 - mennyire...

Mass Effect 2 - mennyire ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Először is szeretném leszögezni, hogy teljesen kezdő vagyok játékok terén. Soha, semmivel nem játszottam még - na jó, simsezek, de az azért nem ugyanaz. Viszont vonz a téma, és bár alapvetően nem arra gondoltam, a Mass Effect 2 épp ingyen letölthető originről. Úgy voltam vele, hogy jajj de jó, mindenféle pénzköltés nélkül tudom kipróbálni, viszont a tény, hogy a korhatárbesorolás 18+, eléggé elriaszt. Nem igazán tudom, hogy ez mennyi brutalitást/erotikus tartalmat takar, és nem akarom magam az első percben elijeszteni ettől az egész témától. Mit gondoltok? (Egyébként 15/l)

2017. febr. 26. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Azért ajánlom a Tomb ridert (2013)mert könnyen bele lehet jönni,magával ragadó,látványos!A gta 5 meg szintén beszippantós,ha szabadabb játékra vágysz!mass effect 2 valóban erősen történet fókuszú,mondhatni több a videó benne mint a játék,és ha nem szippantott be az egy,akkor fenn áll a veszélye hogy nem érdekel majd!A skyrim pedig a legjobb fantasy game!szintén nagy szabadsággal!
2017. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Több válaszolónak is írnám, hogy az elsődleges cél egy kezdővel megismertetni a videojátékokat. Hiába szerintetek túl egyszerű meg középszerű pl egy Assassin's Creed vagy Tomb Raider nem dobhattok be egy kezdőt egy nyitott világú RPGbe! Olyan játék kell ahol lehetőleg csak egy irányba lehet menni és nem tudsz végérvényesen elkeveredni a menükben fejlesztésekben meg párbeszédekben. Sztori így sztori úgy persze, de egy kezdőben egy Tomb Raider vagy Uncharted meg fog maradni, ellentétben egy Skyrimmel ahol van ezer frakció meg küldetés ahol dönteni kell.
2017. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én c64 el,meg atarival kezdtem,mégis/épp ezért mert nem keveset játszottam ajánlom ezeket,mert láttam már sok első gamert,és szempontjaikat:)de mégsem ajánlanám a c64 et,de ha érdekel a téma,akkor van fent pár video pl metal gear solid evolucion,érdekes látnod honnan fejlődött hova a game!:)


Elején:


Tomb rider 2013,gta 5,Max payne 3,Bioshock infinite,bioshock 1,2,Hitman absolution,shadow of mordor, (ezek elég beszippantósak,nem tul nehezek,de mégsem rayman ek;) )


Az sem árt ha easyre veszed mindet,pl max payne 3 nál az olyan mint máshol a normal:)


Ha később szeretnéd valamikor a horrort/thrillert is kipróbálni,akkor:

Dead space 1,2,3,silent hill homecoming,alien isolation,silent hill downpour


Aztán a komplexebb gémek:

Skyrim,Dark Souls sorozat,Metal gear solid 5,fallout 3,4,deus ex ek,Assassinok,..


Ha van ps 4 ed akkor pedig már nem kell sokat aludni,és itt a jétékok csúcsa: Horizon zero dawn


Később még figyelj oda erre:Hellblade!;)

2017. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Dmc devil may cry..az is kiváló első game!
2017. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Okay, köszönöm mindenki válaszát, tényleg sokat segítettetek. Ebben az esetben nem a Mass Effecttel kezdem (bár letöltöttem originről, később még jó lehet majd). Szerintem a Tom Raider 2013 lesz a befutó, emellett szimpatikus az Assassin's Creed is. Akkor az Age of Dragons-t inkább nem ajánljátok így elsőre? (A felpontozás ment mindenkinek, bla bla bla...)
2017. febr. 28. 22:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Hiába volt ingyen Originen, a dlc-k nincsenek benne és a második rész a DLC-k nélkül egyáltalán nem teljes... Zaeed, Kasumi, Shadow Broker, Arrival... ezek nagyon fontosak.
2017. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!