Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri most elkezdeni a TERA-t?

Megéri most elkezdeni a TERA-t?

Figyelt kérdés

Tegnap hagytam abba a lolt 2,5 év után. Nem nagyon találok játékokat, amivel játszhatnék, de most elkezdtem letölteni a Terát. Nincs sajnos ismerősöm, aki játszana ezzel. Mi a véleményetek róla? Nehéz benne fejlődni?

16/l



2017. febr. 3. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én játszottam pár éve Terát a párommal, aztán pár hónapja teljesen egyedül felhúztam egy másik karaktert is. Szerintem megéri, akkor is, ha csak egyedül játszanál. Egyáltalán nem nehéz, sőt inkább túl könnyű.


Ha csak mmo szinten gondolkodsz, akkor ott van a Guild Wars 2 is, jelenleg féláron lehet megvenni.

2017. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azt is néztem, de valamiért a tera jobban megfogott :D

Köszi a választ ^^

2017. febr. 3. 21:16
 3/15 anonim ***** válasza:
A Tera már egy jó ideje kizárólag p2w játékosokra van kifejlesztve, az a kis közösség is aki még játszik azoknak a 80-90%-a biztosan p2w játékos, és ezt észrelehet venni azon hogy a tera mennyire durván csúszik lefelé az mmorpg ranglistán. A játék patchről patchre mégjobban p2w játékká válik. Az end game olyannyira kevés hogy félévente vagy több időközönként jelenik meg egy új insta. Az enchant (fegyverfejlesztés) brutálisan rossz szerencsejáték, ha felhúztad a karidat alig lehet csinálni valamit mert a játék rákésztet arra hogy befizess mert alig lehet end-gamebe érvényesülni. A PvE-be a jobb instákhoz is hónapokba telhet megszerezni a cuccokat a szörnyű enchant miatt. A PvP gamemodeokba tele vannak ugyanúgy full +15-ös emberkékkel. (Full +15 szettet nem lehet megcsinálni p2w nélkül, ha meg is csinálnál egyet már rég outdated lenne. Szóval a tera nem éri meg a belefektetett időt, halott játék, sokkal inkább ajánlom én is a guild wars 2-t ami top2 mmorpg játék és f2p, de van sok megjelent új mmorpg amivel megéri játszan, ottvan még a Blade & Souls, Black Desert, Wildstar stb. válogathatsz kedvedre.
2017. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

300 órám van a TERA-ban, és még egy fillért sem költöttem rá, nem is érzem a szükségét. Igaz, én az amerikain (En Masse) játszom, állítólag az európai (Gameforge) sokkal rosszabb ilyen szempontból.

Én is inkább a GW2-t ajánlom, de a TERA sem rossz.

2017. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az amerikai szerveren feedstock van túlárazva, az európain meg az mwa, amiket egy kezdő nem tud megvenni, a farmolás monotonná teszi a játékot főleg a sz*r enchant miatt, vagy sikerül vagy nem. TC (Tera Club) havidíjas p2w-el hamarabb megszerezheti a cuccokat de azokat is csak azért hogy mehessen abba a 2 "új instába" ami Hard mode és néhány + képessége van a bossnak, ami még durva hogy sose jelennek meg új kinézetű bossok, mindig ugyanazokat a bossokat rakják más effektekkel és skillekkel. Ezért halott játék a tera (lassan kicsúszik a top10-ből is).
2017. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Uh most egy kicsit elbizonytalanodtam, remélem nem hiába várok rá már kb 4 órája, hogy letöltsem :(
2017. febr. 3. 23:56
 7/15 anonim ***** válasza:
#6: A lányom pl. imádja. Csak őt nem érdekli semmilyen p2w vagy endgame, őt az érdekli, hogy minél többfajta ruhát, fegyvert és hátast meg tudjon szerezni. :)
2017. febr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Casual játékosoknak teljesen jó, akiket nem érdekel a játék tartalma, egyszerűsége és az end-game. De egy olyan embernek aki sokat, hosszabb időt szeretne játszani egy játékkal és haladni is akar az end-game-be annál a tera 1-2 hét alatt lepereg illetve hamar rájön hogy miért p2w game.
2017. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Őőő bocsi, valaki nem tudja, hogy miért írja ki azt amikor elindítanám, hogy "Steam not found"?
2017. febr. 4. 01:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Az amerikait szedted le? mert régebben csak az amerikai volt stremen és onnan kitiltották az európaiakat.
2017. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!