Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fából szeretnénk csúzdát...

Fából szeretnénk csúzdát készíteni mivel lehetne búrkolni, hogy jól csússzon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fából olyat láttam, aminek a csúszdarészének a két széle fa volt (henger), volt alatta, közte falap, és azon fémlap...olyan anyag mint ereszcsatorna ( bocs h így mondom de nem értek ezekhez.)
2010. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fából belemegy a szálka a gyerek seggébe :)

Valami fémmel kéne burkolni, vagy műanyaggal :)

2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
talán lelakkozod? mindjárt jól fog csúszni és szálka bajok se lesznek ha normálisan csinálod ... nem értem hogy ha az eszedbe jut hogy fa akkor az alap dolgok amikkel kezelni kell (ilyen pl a lakkozás meg az a nemtom milyen lötyi amit apum mindig ráken hogy szépen erezett legyen...) miért nem jutnak eszedbe...mind1 a lények h LAKKOZD LE! és ne ecsettel kend a lakkot mert csúnya lesz (ilyen csíkos izés) ne is hengerrel, apum pl szivaccsal oszlatta el és olyan szép lett hogy senki nem hiszi el hogy a sörpadot mi festettük :P bár sztem egy csúszdának tök8 hogy milyen szép a lakkozása :D
2010. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a laktól nem fog azért csúszni :D próbálj meg a szekrényajtón csúszdászni, szerintem max ruhában jönne össze... XD

De ezt bádoglemezzel szokták ...( meg vizet ráfröcsölve nyáron :P)

2010. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a lakkos vok


nekünk pl a játszón anno fa csúszdánk volt...apummal kezeltük minden évben meg ugyebár lakkoztuk is és szépen csúszott :) bár tény hogy ruhában voltam meg fürdőruciban xD

2010. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!