Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék egy játékot...

Hogyan tudnék egy játékot készíteni?

Figyelt kérdés
Nem túl komolyat, de nem egy aknakeresőt. Nem tudna valaki egy jó kis progit? Lehetőleg magyarul?
2011. nov. 9. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
legyél programozó
2011. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kösz, de ez nem nagyon segít:/

Ugyanis lennék én ha nem lennék hozzá_______

2011. nov. 9. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
de másképp nem lehet játékot készíteni. mármint aknakereső szintnél komolyabbat semmiképp. ha ilyen könnyű lenne akkor mindenki magának csinálna
2011. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De vannak kész progik és én ezekre lennék kíváncsi, hogy ki tud ilyeneket...
2011. nov. 9. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a gond már elve ott kezdődik, hogy nem tudod hol állj neki. Egy aknakereső elkészítése is elég komoly programozási tudást igényel, nemhogy egy komolyabb játék megteremtése, ahol már rajzolni kell, animálni stb. Meg a gond az, hogy ezekhez a progikhoz is olyan mértékű szaktudás kell, hogy ha a programozáshoz abszolút nem értesz, akkor azok a programok sem segítenének rajtad.
2011. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De én ha nem értek valami-hez nagyon, akkor úgy csinálom pl. mint itt is megkérdezem, youtube-on videókat nézek, utánna nézek a neten...stb... De elkell indulni, el kell kezdeni valahol...

Én ezzel tisztába vagyok, és tudom nem lesz könnyű, de kipróbálom, akárhogy is:)

2011. nov. 9. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el a C++ programozási nyelv alapjainál, itt egy letöltési link: [link]
2011. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, így legalább eltudok indulni valahol:)
2011. nov. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!