Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4 Digital Deluxe...

The Sims 4 Digital Deluxe hibaüzenet Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Originen keresztül vásároltam meg. A letöltésig zökkenőmentesen eljutottam, de az installálásnál elakadtam, mert hibakódot írt ki folyamatosan. Hibakód: 327683:0

Tudtok erre valami megoldást? Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. dec. 30. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A telepítés semeddig nem jut el?
2016. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, csak a letöltést tudom végigcsinálni.
2016. dec. 31. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg teljesen eltávolítani a sims 4-et ha eddig valamit valahogy mégiscsak feltett volna, majd töröld le az origint is (jobbik esetben nincs más játékod feltelepítve origin által) majd indítsd újra a gépet, töltsd le a legújabb origint, és próbáld meg letölteni majd feltelepíteni a játékot most. Ez sokaknál megoldotta a problémát.


Ahogy olvasgattam, bár tény hogy nagyon ritkán de esetleges problémát okozhatnak a NEM a windows által szabadalmaztatott vírusírtók/tűzfalak (Norton stb...) használata. Ezek kiapcsolása a telepítés idejére (vagy az origin átengedésével a tűzfalon) segíthet megoldani a problémát.


Itt egy topic ami ezzel a problémával foglalkozik, ajánlom figyelmedbe:

[link]


Ha az angol gondot okoz, vagy a topic által sem tudod megoldani a fent álló problémát, javaslom az EA supportot(ha jól tudom magyarul is lehet már nekik írni) írj nekik, szinte biztos, hogy fognak válaszolni, és hát azért biztos, hogy ők komolyabb segítséget tudnak nyújtani.

2016. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A játékot letöröltem, de az origint nem tudom, mert mikor a törlés végéhez ér, azt írja ki, hogy nem lehet törölni, mert a mappa valahol máshol használatban van, de azért köszönöm a segítséget.
2016. dec. 31. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Vedd ki az automatikus indításból majd indítsd újra a gépet, úgy lehet engedi majd törölni.

win 7-en és talán 8-on is: beírod keresőbe hogy msconfig és ott automatikus indítás

win 10-en csak simán a feladatkezelőben megtalálod az indítás menünél, ott rákattintasz és letiltás.

2016. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Sikerült megoldani és már fut is a játék.
2016. dec. 31. 23:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Utólag is B.Ú.É.K.
2017. jan. 1. 00:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ezt örömmel hallom :D És igen, nagyon nagyon, nagyon utólag is B.Ú.É.K. xd
2017. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!