Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Serious Sam 3 BFE indításánál...

Serious Sam 3 BFE indításánál "Fatal error: Cannot set display mode" hibaüzenet. Megoldás?

Figyelt kérdés

Leírom a gépemet is azért a biztonság kedvéért:

- AS Rock H81M-HDS alaplap

- Pentium G3220 2 magos processzor

- 4 GB DDR3 1600 MHZ RAM

- Intel HD Graphics 1760 MB integrált kártya

- DirectX 11 és Windows 7 Ultimate 64 bit Service Pack 1



Nemhogy elindulnia, hanem simán futnia kéne... Ehhez képest elindítani sem tudom, feldobja ezt a hibát. Másnál is volt ez állítólag és azt kapták tanácsul, hogy frissítsék a DirecX-et vagy a VGA drivert. Nekem előbbit már nem engedi frissíteni, mert a legfrissebb van fent, ahogy a VGa-hoz is a legújabb alaplapi driver.


Tipp?



2015. nov. 1. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Eltörött a fatál :) Cseréld ki a fatálat :)
2015. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyira bírom, hogy napokon keresztül senki nem válaszol rá, majd most megörültem, hogy végre írt valaki, erre fel kapok egy ilyen debil benyögést...


Soha nem fogom megérteni, hogy ezen az oldalon elég sok ember miért nem tud normálisan válaszolni egy normálisan feltett kérdésre...

2015. nov. 17. 15:52
 3/4 CsapiX válasza:

Nálam is ugyan ez a hiba volt.

Én úgy oldottam meg, hogy a játéknál átállítottam a Windows Service Packot.


https://www.youtube.com/watch?v=zWsg8lIsODE&feature=youtu.be

2016. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bauxitfőzelék válasza:

C:\Program Files (x86)\Serious Sam 3 BFE\Redist\DirectX\DXSETUP.exe


Ezt telepíted, nálam megoldotta. Csak pár fájlt tesz fel.

2019. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!