Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ebben a játékban ezért kaphato...

Ebben a játékban ezért kaphatok bannt? (Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kicsit frusztráló lesz a kérdés, illetve érdekesen is fog hangzani szerintem.

Először is a GTA V-ről van szó, letöltöttem direkt a tört verziót, azért, hogy a singleplayerben , ismétlem, tört, singleplayer-ben trainert, illetve textura átalakító modokat használjak, hogy miért is akarok "csalni" a singleplayerban?Itt az indok, nagyon szeretek modolgatni, szeretem ha a játékból lehet valami ütős roll-play-t készíteni, lásd láttam olyat,hogy a srác Mogadishut csinált a városból,ami nekem nagyon bejött,na de most, felteszem a legfőbb kérdést,én ezért kaphatok kitiltást AKÁRMILYEN játékből, ha TÖRT játékkal, SINGLEPLAYERBEN játszok?Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, illetve boldog karácsonyt.



2016. dec. 21. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kaphatsz kitiltást, mivel a tört játék nem kommunikál semmilyen hivatalos szerverrel vagy rendszerrel. A tört GTA 5 nincs aktiválva a Rockstar rendszerében, így a példányodat nem látják és nem is tudnak vele mit csinálni, cserébe te sem csatlakozhatsz az Online felületére és nem játszhatsz másokkal.


Buherált Steam-klienssel lehet probléma ha amúgy vannak vásárolt játékaid és közéjük rakod a törtet, de nem jellemző.

2016. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi!
2016. dec. 21. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!