Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA-hoz X-box One vagy PS4 a...

FIFA-hoz X-box One vagy PS4 a jobb, melyikkel lehet letölött játékokat futtatni?

Figyelt kérdés

Nintendo volt az utolso, amivel tv-n játszottam. Azóta csak a pc-n, de 80%-ban csak fifát. Sajna a gépem sem erős, és fifából is a 13-as amit utoljára le lehetett tölteni.

Media Markban:

Xbox One S 1TB + FIFA 17 = 99 990 ft

PS 4 Slim 500 GB 89 990 + 19 000 ft a fifa hozzá, a nem jó a letöltött.

pár ezer ft nem érdekelne, de kell vennem hozzá tv-t is, amire kb 50 000 szánok.


ps-hez húzott a szivem eddig, de több helyről azt hallottam hogy a fifához jobb az xbox. ki mit tanácsol?



2016. dec. 13. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg egyikkel se lehet letöltött játékot futtatni.

Szerintem fifához az xbox kontrollerje jobb így azt tudom ajánlani. A letöltöttel meg amugy sem lehetne ultimate teamezni vagy csak úgy neten játszani másokkal. Plusz ha szereted a japán játkokat akkor ps4et ajánlom.

2016. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor jól sejtettem, hogy csak eredetivel lehet. Akkor árban az xbox érné meg.


mint írtam, legfőképpen a fifa végett venném, ez a fő szempont. persze ha már van egy konzolom, akkor biztos kipróbálnék más játékokat is, bár ha eredetiben kell megvenni akkor nem biztos.

főleg sport és autós versenyzős játékok érdekelnek, a többi nem igazán.

2016. dec. 13. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
#2: Akkor Xbox One, gondolkodás nélkül.
2016. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érdekel a FIFA akkor mellékesen megemlíteném, hogy csak Xbox Oneon van egy olyan szolgáltatás, hogy EA Access. Erre elő kell fizetni (bankkártyával) és 12 hónap 6000Ft. Ezért cserébe van egy rakás EA játék amivel ingyen játszhatsz amíg előfizető vagy. A legújabb játékok kivételével gyakorlatilag minden benne van (mindig tesznek bele újakat is). Most ez a 38 játék van benne (pl a FIFA 14-15-16 is) [link]


Ezen kívül kapsz leárazásokat és akciókat minden EA termékre a digitális boltban.

2016. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
TVre érdemes lenne többet költened. 50e-ért nem tudom most milyet lehet kapni, de ezekhez az új gépekhez full HD (1080p) kellene (sima HDval is elmegy de az nem az igazi) és minél nagyobb méretű annál jobb. Amit pluszba a PSre költenél jobb lenne ha a TV árába menne bele.
2016. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az EA-s ingyenes játékok tetszenek. MÉg egy olyan kérdésem lenne, hogy kb mégis mennyi helyet foglnak. Tudom hogy mindegyik más. De pl ha 500GB-osat veszek, amin lesz fifa 17, akkor ezekből az ingyenesekből mennyi fér még rá? mekkora helyet foglal egy?
2016. dec. 14. 11:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát az újabb játékok elég sok helyet foglalnak (50+GB). Általában azt szoktuk mondani kb 7 rendes játék fér fel egy 500GBos gépre. Például a Fifa 17 több mint 42GB kiegészítők nélkül. A Battlefield 4 kiegészítőkkel vagy 70GB. Az 500GBos gépen olyan 380GB hely van játékok telepítésére. Az 1TBoson 780GB. Szerencsére utólag lehet bármilyen legalább 256GBos usb 3.0 merevlemezt hozzákötni a géphez, tehát annyira nem probléma csak jó tudni, főleg ha nem túl gyors a neted, hogy manapság ilyen méretek vannak. Azt hiszem a legújabb Call of Duty valami 130GB. Dehát mondjuk az ember úgyse játszik annyi játékkal egyszerre, hogy ez gond legyen annál a gépnél amit néztél.
2016. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
500 GB az lószar betelik hamar nekem 1 TB os ps4 em vann volt rajta egy cod bo3 meg néhány ingyenes jatek es maradt 300 GB helyem.. Ha csak fifa erdekel akkor én azt mondom ps a szebb grafika miatt meghat fifanal nem nagyon szamit a kontroller.
2016. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Szerinted a FIFA-nál nem számít a kontroller? Jó sokat játszhattál vele...
2016. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: Valószínűleg még nem láttad az Xboxosat. Sportjátékokban pont semmilyen különbség nincs a két gép között. Az, hogy vannak játékok amik jobban néznek ki PS4en nem azt jelenti, hogy mindegyik.
2016. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!