Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol a CS:GO? (Windows...

Miért laggol a CS:GO? (Windows 10)

Figyelt kérdés

Telepítettem egy nem eredeti win10-et, de nem minden működik megfelelően...


A gépem:


CPU: Intel(R) Core(TM) i7-930 @ 2.80GHz (8 mag)

GPU: Geforce 9800GT 512MB GDDR3 256bit

RAM: 8GB DDR3 1600MHz

HDD: 500GB

MB:Gigabyte GA-X58A-UD3R v1

OS: Windows 10 Home X64


A probléma pedig, mint a kérdésből is látszik, hogy laggol a CS:GO, de pontosabban mondva az fps 70-150 között pörög, de van, hogy ledroppol 20-30-ig is és ez eléggé zavaró, korábban win7-en nem volt ez, de most igen, elvileg nem kellene alacsonyabbnak lennie az fps-nek, sokan mondták, hogy ne rakjak win10-et, mert nem érné meg nekem, mivel régi a videokártyám... de sokan azt is mondták, hogy mindenképpen megéri, mert alacsonyabb fps-em nem lehet csak ugyanannyi, mint win7-en, vagy nagyobb. Így hát felraktam... és ez fogadott. Mit lehet tenni? Nem tudom, hogy ez csak a CS:GO esetében lehet-e, mert felraktam egy másik játékot is, ami szintén megvolt win7-en és az jól futott, ahogyan eddig (Far Cry 3-ról van szó:D) stabil 60fps medium-lowon. És még mielőtt valaki kérdezné, full lowon játszom, 4:3(1280x1024) felbontásban, és a netem jó.

Gyüjtögetek új kártyára, na de addig is, légyszi írjatok valamit! A válaszokat előre is köszönöm!<33


Jah, és a driverek mind fel vannak rakva! :)



2016. dec. 12. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
gpu
2016. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!