Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates Of Andaronba hogy/hol...

Gates Of Andaronba hogy/hol lehet gyorsan aranyat szerezni?

Figyelt kérdés

Csalások nem érdekelnek, meg semmi féle oldal!

Köszi!


2010. ápr. 30. 14:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Tényleg az event. Azt a fórumon ki volt írva! És AxxE, ő tudjuk hogy ki ugye? Ő ott volt a Tyco-i lovas eventen, amire a fórumon talalt ra, es ez az event fölött volt Kraftos event is. Szóval akkor Valoriannak is megvoltak az eselyei. De a HunTers-es marhasag alatt nem ezt értettem. Hanem a [link] oldalon talalható A madarak csiripelték bejegyzés. AMI TELJESEN MARHASÁG!!!
2010. aug. 22. 17:40
 12/20 anonim ***** válasza:

Na ezzel viszont egyet kel ertenem AxxE-val. Mert ez gusztustalan hog y a sajat valoriani céhünk ellenünk fordultakés segitettek két derion-i céhnek is. Mostmár értem miért vagyunk tehetetlenek a déli frontokon.

ÉS elszomorít hogy vannak ilyen féreg árulók.

Én a kree-t tiszteltem de ha ők is tényleg benne voltak na az nagyon kiakasztana. Valorianban itt szarasig fejlesztjük magunkat a semmiért. Vesszük a hk-t de közben ugysem nyehetünk az árulók miatt.

2010. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ja és milyen furcsa szombaton megtámadt minket keterben a kree-k. Ezzel nincs is semmi bajom jó móka volt.DE akkor sem segitett a paradoxon akik mostmár csak árulók számomra. JA és ha ez lesz továbbra is akkor több céh is csatlakozni fog a paradoxon különleges tf-jére mert igy garantált hogy szereznek pontokat a céhek.
2010. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
amúgy neked mi a kari neved?
2010. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
A kree azért erős, mert toljak a HK-t 1000-el, a tagok olyanok hogy elég megölni őket, és ha megnézitek minden nap min 3 de néha 4-5 erődöt is foglalnak, szal pénzügyileg marhára előnyben vannak.Ha van pénzed megveheted a legjobb cuccokat.Ennyit a kree céhről.A Paradoxon céh valóban furcsa.A Nightmare max saját magára veszélyes, a HunTers az elvan, a Valkyre (remélem így írják) meg elvan magával csendben. Ja van még a PokolZsoldosai céh, hát ők még kezdők, de nem vészesek.A többi céh említésre sem méltó.
2010. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hat a kree NEM(!!!!) adta át a paradoxonnak a területet, ez csak AxxE ujabb agyszüleménye. A keteri dolog meg nem tamadtunk mivel mi csak akkor tudunk tamadni ha TI tamadtok elsönek!
2010. aug. 23. 19:32
 17/20 anonim ***** válasza:

de akkor is azért jött a kree hogy lerendezzenek minket de megvédtük magunkat.

de hát ott a bizonyiték a blogon is képekkel illusztrálva

2010. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
de én ezenfelül ugyanugy tisztelem a kree-t.
2010. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
én egyet értek hogy ha nem hk-zol akkor senki vagy de ze csak azért van hogy a játék készítői és a müködtetöi kaszáljanak valamennyit mert mi értelme lenne megcsinálni egy játékot és fenn tarttani neki egy szerven tök ingyen olyanoknak akiket nem is ismersz?
2010. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

a DerionSereg az igen is jó ché de a mostani KindFamyli elég jó és télleg áruló ché a paradoxon


11/F 70lvl

2011. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!