Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A nintendo kiadott most egy...

A nintendo kiadott most egy Nintendo Classic Mini gépet! Várható hogy csinálnak SNes mini gépet is?

Figyelt kérdés
Volt régen gyerekként nekem is Nes gépem de valahogy nem bírt lekötni de az SNes gépnek már nagyon a fanja voltam!

2016. nov. 26. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Elég gyorsan elkapkodták,úgyhogy szerintem majdnem biztos. De emulátoron most is játszhatsz az összes SNES-es játékkal PC-n.
2016. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisipoke ***** válasza:

Sajnos nagyon erős kérdőjel. Én bízom benne, és szeretném, csak hát a SNES-nek nincs akkora húzóereje és nosztalgiafaktora, mint a NES-nek.


Csinálták pár éve a NES Remix játékokat, egész konkrétan kettőt, amikben különböző NES játékokban kellett mindenféle feladatot megoldani, meg néha össze voltak mosva, stb, és mindenki várta, hogy majd jönnek SNES Remix meg Game Boy Remix játékok is, de azóta sem történtek meg sajnos...


Szóval jó lenne, de sajnos korántsem adott.

2016. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!