Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy nem igazán GTA rajongónak...

Egy nem igazán GTA rajongónak mennyire ajánlott megvenni az ötödik részt?

Figyelt kérdés

Maga az ötlet tetszik, de valahogy eddig egyik előző rész sem kötött le. Az ötödikről nagyon jókat olvasok, a tesztek szerint is jól sikerült.

A másodikkal sokat játszottam régen, a harmadik egyáltalán nem tetszett. A Vice Cityt végigjátszottam, de nem életem játéka volt. A San Andreast, ami állítólag a legjobb hamar meguntam. Végül kipróbáltam a negyedik részt, de túl unszimpatikus volt.

Ennek ellenére a Saint's Row sorozattal, ami ugye hasonló, elvoltam, bár sosem játszanám őket végig másodjára is.

Mennyire másabb, dinamikusabb, játszhatóbb, sokszínűbb, élvezhetőbb az ötödik rész a többinél? Már ha az. Véleményeket és összehasonlításokat kérnék. Szeretném kedvelni, de potyára nem akarom megvenni, kellene pár élménybeszámoló, vagy tanács. Köszönöm!



2016. nov. 15. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
A feleségem és a lányom vagy húsz órát beletoltak úgy, hogy a sztorinak a közelébe sem néztek, egyetlen embert nem öltek meg, stb. Csak a kirándulással, autókázással, minijátékokkal el lehet ennyit lenni.
2016. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha steamen vennéd, ott visszakérheted a pénzed, ha nem játszottál még az adott dologgal 2 órát. Van egy rövidebb dolog az elején, amikor még nem szabadulsz ki a városba, de az csak 10 perc, utána felfedezheted magadnak, hogy mennyire jön be, vagy nem, plusz ott az online rész, amiben szintén rengeteg órát eltölthetsz, de a single playerben is sok lehetőség közül válogathatsz, ha épp nem akarsz küldetésről-küldetésre rohangálni.

Viszont ha az eddigi részeket nem szeretted, kétlem, hogy ez lesz az, ami elnyeri a tetszésed, remek játék, de felépítését tekintve nem különbözik annyira elődeitől.

2016. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
32%

eléggé én se szeretem a 4.et a sanandreast stb

unakatesóméknál próbáltamki elősször és 1 2 hónap mulva meg is vettem megunhatatlan azóta kedvenc játékom főleg ha a haverjaiddal multyzol

2016. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az autózás (ha irányítható) és a lövöldözés, valamint a felfedezés tetszik. Esetleg minijátékok. Ami az eddigiektől eltántorított az például a távirányítású repülőgép bombás küldetés, vagy amikor egy motorbiciklivel kellett egy vonatot kísérni, úgy, hogy a partnerem hihetetlen pontatlansággal lövöldözött az ellenfelekre. A legrosszabb, amikor egyetlen hiba vagy hiányzó 5 másodperc miatt kezdhetem elölről az egészet. Újra menjek innen oda, vegyem fel ezt, jussak be oda, öljem meg ezeket, aztán lépjek le a zsaruk elől. De ha az utolsó részlet valamiért nem sikerült, akkor újra az egészet az elejéről. Felteszem gyorsmentés még mindig nincs. A történettől nem várok hihetetlen mélységeket, csak egy játszható, élvezhető játékot, ami kevésbé frusztráló, mint az elődei.
2016. nov. 16. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Akkor nem kell tartanod tőle, kicsit én is előre téptem a hajam, hogy ebben is tuti lesz ilyen minirepülős szemétládaság, mint a VC-ben vagy a SA-ban (4-et nagyon nem szerettem, első pár küldetés után meguntam), de nagyon könnyű az egész játék. Nem mondom, hogy nem fogsz meghalni soha, de a checkpoint itt már működik, repülnöd is kell majd, de az sem olyan nehéz.
2016. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Én nem játszottakm vele, de leírom neked a véleményem a részekről, már amelyik nem 2D-s.


GTA III: Kissé bugyuta, csak úgy in media res belevág mindennek a közepébe, egyszerű küldetések, kevés fegyver, gyenge ai, nem lehet úszni, rohadt sok pénzed van amit nem lehet elkölteni értelmesen, kis terület.


GTA Vice City: Kicsit komolyabb sztori, már lehet jobban költekezni, nem fizetnek a küldetések irreálisan, bár a játék nem valami hosszú és van egy rész a vége felé ahol bele lehet unni. Vannak éttermek, de gyenge az ai, nem lehet úszni és kevés mini játék.


San Andreas: Megosztó rész, egyesek imádják, mások utálják. Továbbra is béna grafika, még mindig irreálisan te vagy a legnagyobb király, de cserébe van rengeteg minijáték, lehet költeni a pénzt, vannak vállalkozások, üzletelhetsz, vannak bandaháborúk, stb. Küldetésekben nincs nagy újítás, a játék kapott egy igen erős rpg jelleget. Továbbra is irreális a közelharc, bénák a stukkerek, de legalább sok van és úszhatsz. Fejleszthető járművek.


GTA IV: Az utolsó rész amit végigjátszottam. Eleinte nem bírtam. De újból játszogatok vele, bár nem vagyok nagy gamer. Depressziós a hangulata és vannak visszaesések az SA-hoz képest, de ami nekem tetszett:

-végre nem te vagy a mindenható

-korlátozza a lőszert

-élethűbben törnek a kocsik

-reális közelharc ( pl. 2 bandatagot most már nehéz megverni egyedül, sőt lehet nem is sikerül)

-reálisabb fegyverek (bár rejtély, hogy shotgannal telibelövöm miért éli túl???)

-reálisabb vezetés (bár néhány kocsi nagyon csúszik, az nrg nagymotor szinte kezelhetetlen)

-van benne telefon, lehet menni minijátékokra haverokkal (én ált. skippelem, de kipróbáltam)

- be lehet menni normálisan az épületekbe, nem töltöget mindenütt

-ha bűnözöl rádhívják a járókelők a zsarukat

-élethű jűrműfeltörés

-nincsenek retardált méretű lövöldözések


a nagy hátrány, h nem annyira testreszabható a karakter, de ez feledhető az előzőek miatt. az ai viszont továbbra is gyenge.


GTA 5:

nem játszottam vele, de nekem úgy tűnik, hogy kanyarodnak visszafelé a realitástól. 5 tonna lőszert vihetsz, rengeteg fegyvert, rengeteg módosítható dolog van, aminek jó része a san andreasban is benne van. story szerintem tűrhető így ránézésre. közelharc megint gatya, egyedül lepofozgattak a youtuberek elég könnyedén több embert is, bár ezt ki kéne próbálni. a rablások kitervelése, végrehajtása viszont szerintem királyul néz ki,a játék is erre van kihegyezve. ráadásul nagyon tolják a multiját. szerintem a IV, V és az SA éri meg megvenni. De nekem most a IV a favorit. Majd évek múlva beszerzem az V-öt, ha megunom a többit.


Jó játékot!

2016. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki az a barom, aki mindent választ lepontoz?
2016. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!