Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvan az ajánlott gépigény,...

Megvan az ajánlott gépigény, mitől laggol a játék?

Figyelt kérdés
Konkrétan az L.A. Noire című játékról van szó. Megvettem, letöltöttem, és annak ellenére, hogy az ajánlott gépigénynek teljességgel eleget teszek, elképesztően zavaróan laggol a játék, a legalacsonyabb beállításokon is.
2016. okt. 11. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
minőségi Rockstar optimalizálás :/
2016. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem frissítette a játék önmagát, patch vagy valami? Social Clubban kellett aktiválni gondolom. Nekem is a GTA V letöltött még 3GB-ot, amikor online akartam menni, pedig előtte letöltött 10-et, miután feltettem magát a játékot lemezről.
2016. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Steames, szóval update nélkül nem is indítja a játékot. A Social Club meg ellenőrizte a frissítéseket, de nem talált semmit.
2016. okt. 11. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a launchert, és a command line-ba illeszd be a "-str" és/vagy "-npd" parancsokat (idézőjelek nélkül). Ez többnyire megoldja a problémát.
2016. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek után sem jobb a helyzet :/ Ha mindkettő parancsot beírom, hogyan tegyem? Szóközzel próbáltam, úgy nem sikerült.
2016. okt. 15. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóközzel kell beírni.

Próbáld ki a következővel: "-str -npd -nonv"

Ha így sem jobb, az "-str" parancs felcserélhető a "+jobs_numThreads 0" paranccsal, próbáld ki azt is.

Sajnos ennél több trükk nem áll rendelkezésemre, az én gépemet sem szerette a játék, egy nap után már el sem indult :/

2016. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!